TAVŞANLI BONCUKLU ÇOCUK YELEK TARİFİ

tavsanli-boncuklu-bebek-yelek-tig-isi
tavsanli-boncuklu-bebek-yelek-tig-isi

Tığ işi Boncuk gözlü Tavşanlı Bebek ve Çocuk Yeleği modeli Bebek Battaniyeleri içinde çok yakışacağını düşündüğüm Bebek Yelek örneği videolu yapılışı.

Tarifi videolu olarak sunulan modelin videosu maalesef yeterince net ve kaliteli görünmüyor ancak model çok güzel göründüğü için yapmak isteyenler görsün diye sizler için paylaştım.

boncuk-gozlu-tavsanli-cocuk-yelek
boncuk-gozlu-tavsanli-cocuk-yelek

Bebek yelekleri ya da örgülerin de Boncuk kullanılmasını çok önermediğim için tavsiyem daha büyük Çocuk Yelekleri için modeli kullanmanız.

Battaniye olarak ta çok şirin olur o zaman da Boncuk yerine siyah iple etamin işler gibi çarpılar olabilir. Boncuklar iğne ile örgü bitimi dikilerek Tavşanların gözleri yapılıyor.

Yeni Yelek Lastiği ile sizler için yayınlanan Burmalı Lastik modelini şişle yapılan Yeni ve güzel lastik modelini de görmek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Tavşan Örnekli Çocuk Yelek videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*