AİLELERE UCUZ TATİL FIRSATLARI


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Ucuz Tatil İmkanları

Sanırım bu makalemi okuyan bir çok kişi bizim gibi yaz aylarında dinlendirici uzun Tatil fırsatları olmayan ancak günü birlik tatil imkanı yakalayan kişiler çoğunlukta olacaktır.

Şöyle bir Her şey dahil otel ücretlerine baktığımda bırakın 1 hafta çoluk çocuk tatil yapabilmeyi 1 gün bile tatil yapabilmek çok zor. Her şey dahil ucuz Oteller diye araştırma yaptığımda en uygun Tatil imkanları dahil 3 çocuk eşim ve ben 5 kişi için günlük  300 tl den daha ucuz tatil vaad eden bir Hotel, Otel ya da Pansiyon bulamadım maalesef.

Eğer Her Şey Dahil Tatil yerine Yarım Pansiyon tatil imkanlarına bakarsak onlarda çocuklu ve kalabalık ailelelere hiçte ucuza gelmiyor maalesef. Yarım Pansiyon tatil fırsatı sunan otellerde sabah kahvaltısı ve oda bu paketin içine dahil oluyor o da günlük 250 tl civarı. Bu noktada öğlen ve akşam yemeği için ödenecek ücreti hesapladığımızda altından kalkmak mümkün olmuyor.

Çok uzun yıllardır Ailemle şöyle 1 hafta kesintisiz Tatil yapmayalı yıllar olmuş. Fakat bu yıl kararlıyız tüm imkanlarımızı zorlayacak ve en azından 1 hafta Tatil yapabileceğimiz çocuklarımızın da sevebileceği tüm çocuk aktivitelerinden faydalanabilecekleri bir Tatil yapmaya.

Şimdi önümde iki seçenek var ya Her Şey Dahil Ucuz Oteller yazacak ve tüm Otellere bakıp en kaliteli ama en uygun ucuz fiyata olanları bulacağım ya da günlük kiralık Apart otelleri ve Günlük Kiralık Yazlık evleri araştırarak Tatilde yemekleri kendimiz yapıp daha uygun bir Tatil fırsatı yakalayacağız.

Eşimin seçimi Tatil de benim yemek işlerinle uğraşmamam ve keyifli dinlendirici bir Tatil yapabilmem için Her Şey Dahil Uygun Fiyata Oteller de 1 Hafta Tatil yapmamız yönünde.

Tabi bu gibi durumlarda Önceden Rezervasyon ile Tatilinizi çok uygun Fiyatlarda yapabilirsiniz. Ben araştırmalarımı buradan sizlerle de paylaşmak istiyorum.

Ben Otellerin,Tatil Köylerinin,Pansiyonların, Motellerin şartlarını buradan yazacağım fakat 5 kişilik bir aile olarak araştıracağımı göz önünde bulundurunuz. Bu arada 2 yetişkin ve yaşları 9-7- ve 11 olan 3 çocuk toplam 5 kişilik ucuz ya da uygun fiyatlarda Her Şey Dahil Tatil Fırsatları olarak okuyabilirsiniz.

Öncelikle bizim Tercihimiz Bodrum Otelleri Bodrum’da Ucuz Tatil. Onun için ilk olarak Bodrum ve civarındaki Otellere bakalım.

Ortalama 7 günlük bir Her şey dahil Tatil imkanı için  3 çocuk 2 yetişkin 2.250 tl ile başlayan fiyatlarda. Yaklaşık 1 saattir araştırıyorum ve en uygun Her Şey Dahil Otel fiyatları 5 kişilik bir Aile için 2000 tl den daha uygun fiyata bulamadım. Bir kaç tane buldum fakat onların çocuklar için çok fazla Aktivite ,Animasyon vs seçenekleri yoktu.

Tatil sitelerinde dolaştığımda ucuz Tatil kampanyalarının çoğu bu aylar için geçerli. Fakat genelde ailelerin okula giden çocukları olduğu için zaten bu ucuz Tatil Fırsatları kampanyalarından faydalanmamız mümkün değil.

Ucuz Tatil Pansiyon Fiyatları diye arama yaptığımda Pansiyon fiyatları günlük 80-100 tl arası fiyatlar değişiyor ancak bu fiyatlar genelde 3 ve 4 kişilik odalar yani aileler için geçerli. Ayrıca fiyatlara sadece kahvaltı dahil.

Günlük kiralık evlere gelince orta direk vatandaşların ucuz ve ekonomik tatil imkanları için en iyi alternatif olarak görünmekte. Günlük kiralık villalar haliyle biraz daha pahalı heleki özel havuzlu günlük kiralık ev ve yazlıkların kirası çok daha pahalaı. İnsan ister istemez hemen aylığa vurup oturduğu evin kirasıyla mukayese ediyor o zamanda 4-5 aylık  ev kiranıza denk geliyor.

7  günlük yani 1 haftalık kiralanan evler için peşin 150-400 arası depozito istiyorlar ve elektrik ve su ücretini ayrıca ödemeniz gerekiyor.

Gördüğünüz gibi çok fazla seçenek var fakat ne kadar ucuzluk kampanyası olsa da halka eden fiyatlar yine Tatil hayallerimizi suya düşürecek fiyatlarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir