tas-yapistirma-servis-sunumu


TAŞLARI YAPIŞTIRARAK YAPILAN ETKİNLİKLER

Dekorasyon, Hobi

Küçük yuvarlak taşlardan değişik şeyleri yapmayı seviyorsanız bu sayfaya bakmalısınız.Derelerden,Denizden toplayacağınız çakıl taşlarını keçe ve ahşap üzerine tutkal ile yapıştırarak nihale,paspas,şömine,Resim çerçevesi,Bahçe süslemede,Amerikan servis yapımında bir çok şekilde değişik şeyler yapmanız mümkün.

taslar-ile-nihale-yapimi
taslar-ile-nihale-yapimi

Eğer istediğiniz renkte taşlar bulamıyorsanız taşları Akrilik boyalar ile istediğiniz renge boyayabilirsiniz.Büyük çakıl taşlarından yapılan bu paspasa b harfi işlenmiş.İsterseniz daha küçük taşlar kullanarak isim yazmakta mümkün olabilir.Banyo ve kapı önü paspası olarak çok güzel olur.

tas-biblo-yapma
tas-biblo-yapma

Değişik boylardaki çakıl taşlarıyla yapılan paspaslar.Bu paspasların yapımında keçe kumaş kullanmışlar ,taşları tutkalla sağlamca yapıştırdıktan sonra istediğiniz renk akrilik boya ilede boyayabilirsiniz.Fakat dikkat edinaltaki keçe kumaşına bulaşmasın.Yapıştırma işleminden sonra cila sürerseniz resimdekiler gibi parlar.

kece-uzerine-tas-yapistirma
kece-uzerine-tas-yapistirma

Değişik renkteki taşlarla keçe kumaşı üstüne taşları yapıştırıp cila yada vernik sürerek yapılmış Amerikan servisi ve bahçe süslemeleri.Cila yada verniğiniz yoksa Tırnak cilası şeffaf ojede iş görür.

 

cilalanmis-taslardan-paspas-yapma
cilalanmis-taslardan-paspas-yapma

Büyük taşları gri renge boyadıktan sonra yapılmış paspas.Ahşap resim çercevesi üzerine tutkalla taşları yapıştırıp cila sürmüşler.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

8 thoughts to “TAŞLARI YAPIŞTIRARAK YAPILAN ETKİNLİKLER”

    1. Maalesef Ada hanım satılık değil ayrıca internetten derleyerek sizinle paylaştığım bir Paspas yapımı

  1. Generally I would not study post for weblogs, on the other hand need to express that that write-up very required my family to undertake the item! Your current composing style has become astonished us. Thanks, rather great write-up.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir