SÜT KUTUSUNDAN EV YAPILIŞI

Artık neredeyse tüm atık yada artık malzemeleri kimse atmıyor. Nemi yapıyor? giriyor benim siteye bakıyor ne yapabilir hangini beğendise onu yapıyor. Hem hoşuna giden , işine yarıyan bir şeye dönüştürüyor. hemde benim sitemde o şeyi  sizlerle paylaştığım ve ziyaretçim sitemi beğendi diye mutlu oluyorum.Her zaman beklerim sevgili ziyaretçilerim. Ben her zaman burda sizlerleyim. Sizler için en güzellerini, en iyilerini, en anlaşılır bilgi ve hitmeti sunmaya devam ederim. beklerim sizi :) Ben bugün sizlerle süt ve benzeri kutularından neler yapabilirsiniz, Hangi faliyet ve etkinliklerde bulunabilirsiniz onu paylaşıyorum. Buyrun Süt Kutusundan Ev Yapımı.

Süt Kutusundan Ev Yapılışı.

Süt ,Meyve Suyu kutusunun çevresini akrilik Boya ile istediğimiz renkte boyuyoruz.

Evimizin Köşelerini Pamuk Yapıştırarak Çepeçevre Kaplıyoruz.Dikkat edin Pamuğu İyice Yapıştırın Çok Kabarmasın.

Evimizin Kapısını Resimdeki Gibi Kartondan Kesip Yapıştırıp Evi İstediğimiz Meteryallerle Süslüyoruz.

Süt Kutusundan Ev Yapılışı.

evin kapı ve pencerelerini boncukla çevreleyip süslemiş.Renkli  Fon kağıtlarından kiremitler kesip renk renk süslemiş. sizlerde yaratıcılığınızı kullanıp evi istediğiniz meteryallerle süslüyebilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 thoughts to “SÜT KUTUSUNDAN EV YAPILIŞI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir