Menü Kapat

gelin-yelegi-tig-orgu-model-aciklamasi

SON GÜNLERİN POPÜLER GELİN VE ANNE YELEĞİ TARİFİGelin ve Anne Yeleklerin de Son günlerde Çok Popüler olan Tığ Modeli ile Gelin Yeleği yapılışını izliyoruz. Ön ve Etek Bandı için Trabzan tekniği uygulanmış.

38 Beden Yelek için 7 motif ve kenar bandı yapılmış. Siz kendi yeleğin ya da beden ölçünüze göre motif sayısın da yapabilirsiniz.

Tam Anlatımlı Yeşil Bayan Yeleğini de burada görebilir Tığla yapılan Baharlık Yeleğin videosunu burada izleyebilirsiniz.

populer-bayan-yelek-gelin-yelegi-tarifi
populer-bayan-yelek-gelin-yelegi-tarifi

Yelek Yaka Kol Kesimi Tarifi olan bir Başka Kadın yeleği modeline de buradan ulaşabilirsiniz. Bu Yelek yapımında da Tığ ve Güze kolay bir Yelek örneği kullanılıyor.

40 ve 42 Beden Bayan Yeleği için bu ölçülere göre ön parçada 8-9 motif yeterli gelebilir.Ama burada ki 2 numara Tığ ve Alize Gold Yelek ipi ölçülerine göre bu ölçüler.

Nazlı hanım Yelek başlama noktası Trabzanları çift kat iplikle yapmış.Bu şekilde daha güzel kalıp gibi olur düşüncesindeyim.

İlk videoda sadece Yelek örneği tarifi gösterilmiş.Ancak kısa süre sonra Yelek kol kesimi Yaka yapımı da bu sayfaya Tam açıklamalı Bayan Yelek olarak dahil edilecek.

Yelek Yaka Kol Kesimi Videosu

Yelek Dikme Kenar Oyası

2 Comments

  1. Geri bildirim: ÇOK DEĞİŞİK ŞİŞ ÖRNEKLİ KADIN YELEĞİ | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: YANDAN BAŞLANAN ROBALI BEBEK YELEĞİ ANLATIMLI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir