Örgü Modelleri Bebek Örgüleri SİZİN İÇİN DEĞİŞİK YENİ ÖRGÜ:SESLİ ANLATIM

SİZİN İÇİN DEĞİŞİK YENİ ÖRGÜ:SESLİ ANLATIM

7701
Sesli-videolu-anlatim-yeni-dregisik-ajurlu-nazarcacom
Sesli-videolu-anlatim-yeni-dregisik-ajurlu-nazarcacom

Sevdikleriniz ve sizin için Değişik yeni örgü modeli sesli anlatım ile sunduk. Güzel örgü ile en güzel örgüleri Sizler yapabilirsiniz.

Çok değişik yeni ilk bakıldığında zor gibi görünüyor ama ördükçe elinizde alışacak, Elinizde alıştıkça model size daha kolay gelecektir.

mayis-ayi-yeni-orgu-videolari
mayis-ayi-yeni-orgu-videolari

Çok farklı Alt tarafı kendinden oyuntulu kıvrımlı şekilde başlayan ajurlu kışlık ve yazlık örgüler uygun bir model.

Sayfamızda gösterişi ve harika bir örgü modeli yapılışı sesli anlatım adı ile paylaştığımız bu güzel modeli, sizlerinde beğeneceğinizi umuyoruz.

Çok gösterişli bir örnek çeyizlik yelek, hırka, şal, Etol gibi örgüler için şık bir örnek arıyorsanız örnek bunlar için ideal.

orgu-baslamasi-oyuntulu-yeni-nazarca-model-ornek
orgu-baslamasi-oyuntulu-yeni-nazarca-model-ornek

Bu güzel bahar aylarından, Hatta Yaz mevsiminde bu model ile bayan bluz modelleri, bayan tunikleri, yelekler gibi güzel kadın örgüleri hazırlayabilirsiniz.

Bebek örgülerinde bu modeli etekten başlanan yelek, hırka, kazak modellerinde sadece modelin başlangıç bölümünde bu şekilde 2 sırada uygulayabilirsiniz.

Size zor ve uğraştırıcı görünüyorsa, modeli sadece yapmış olduğunuz modelin ön parçasında kullanıp, geri kalan parçaları düz örgü ile devam ettirebilirsiniz.

kivrimli-nazarcacom-yeni-sis-ajurlu-orgusu
kivrimli-nazarcacom-yeni-sis-ajurlu-orgusu

Aynı zamanda lastik istemeyen bu model örgü içindeki motif bitiminden sonra 3 sıra çizgili desen ile başlıyor. Bu model 21 ilmekle katlarından oluşuyor.

Gösterişli Örnek Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz