Örgü Modelleri SİYAH İNCİLİ 3 KÖŞE ŞAL MODELİ TIĞLA

SİYAH İNCİLİ 3 KÖŞE ŞAL MODELİ TIĞLA

863
3-kose-incili-ucgen-sal-yapimi
3-kose-incili-ucgen-sal-yapimi

8 yapraklı siyah incili 3 köşe Şal modeli tarifi. Üçgen 3 Köşe Şal modellerine İncili çok farklı bir çiçek örgü tekniği ile yapılan bir model ile başlayalım istedik.

Yeni tasarım Boncuklu 3 köşe şal modeli her renk ile yapılabilir. Oldukça Şık görülen modeli ister boncuklu,ister boncuksuz olarak kullanabileceğiniz bir model.

uc-kose-boncuklu-gelin-sallari
uc-kose-boncuklu-gelin-sallari

İnce şal ipiyle yapılan bu modeli Yazlık Gelin Şalı modeli olarak açık hava düğünlerinde Abiye giysileri üzerine Çok yakışacağını düşünüyorum.

Modeli isterseniz dantel ipi örerek uç danteli, köşe danteli, mutfak danteli olarak üçgen dantel olarak da örebilirsiniz.

3-kose-incili-sal-tarifi
3-kose-incili-sal-tarifi

Yine aynı modelden Kare Örgüsü ile Bayan yelek yapmayı isterseniz yazlık bayan yeleği modeli olarak 8 yaprak tığ işi çok yakışacaktır.

8-yaprak-siyah-boncuklu-3-kose-sal-motifi
8-yaprak-siyah-boncuklu-3-kose-sal-motifi

Modelin yapımına 10 zincir ile ucundan yapılarak başlanıyor. Kenarlarını da trabzanlar ile çok güzel bir Oya yapılmış. İsterseniz kenarlarına balıksırtı şal kenarı tekniğine de uygulayabilirsiniz.

3-kose-siyah-incili-sal-yapimi
3-kose-siyah-incili-sal-yapimi

3 Köşeli Şal örneğini birkaç güne kadar aynı Örneğin 8 yaprak Yelek modelinde paylaşacağım. Bu modelin kare formunu yelek, hırka, Ekol, tunik, bluz gibi modeller için de uygulayabilirsiniz.

Yeni Tasarım Üç Köşe Boncuklu İncili Şal Sesli Anlatımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz