ŞİŞLERLE ÜÇGEN DELİKLİ ŞAL YAPIM AŞAMALI
sislerle-delikli-ucgen-sal-modeli

ŞİŞLERLE ÜÇGEN DELİKLİ ŞAL YAPIM AŞAMALI


Az önce Tığa Üçgen Şal Modelini yayınlamıştım şimdi de Şişle Üçgen Ajurlu Delikli Şal Modeli nasıl yapılır? Anlatımlı Yapılışı ile görelim.

Kolay Yeni Şal Modeli Mavi renk tek renk üzerine kurulan Kolay ve çabuk örülen 4 Mevsim Şal Modeline de buradan baktıktan sonra Modellerden hangini örmeyi düşünebilir ya da diğer bütün Şallara da bakabilirsiniz.

sis-isi-ucgen-ajurlu-sal-tarifi
sis-isi-ucgen-ajurlu-sal-tarifi

Modelin anlatımına geçmeden önce sizlere kolaylık olması ve Bütün Şiş işi Şalları göstermek istiyorum ki aralarından en beğendiğiniz Modele kendiniz karar verin.

Mesela burada ki Şişle Yapraklı Ebruli Şal Modeli 2017 Şal Modelleri zamanın da çok meşhur olan Şallardan. 2018 Şiş Örgü Şallar için de bu modeli değişik şekillerde görebilirsiniz.

Daha Ağır çok modern bir Püsküllü Şiş Örgü Şal modeli de Ebruli iple yapılan Uzun Şal modellerin den oluyor. Tek Turuncu renk ile yapılmış olan Yapraklı Etol Modeli de çok ilgi çeken ve beğenilen modellerden biri.

Haruni Şal Olarak ta bilinen Gail Şal modeli Yıllardır modası hiç geçmeyen ve çok ince ipler ile örülen Baktüs Şallara benzeyen hoş bir Model.

Bir cevap yazın