ŞİŞ ÖRGÜ BASİT GÜZEL BEBEK YELEK YAPILIŞI

basit-sis-ornekli-bebek-yelek-yapimi
basit-sis-ornekli-bebek-yelek-yapimi

şiş örgü ile basit bebek yelek tarifi-2 renk üzerine kurulan oldukça kolay bir modelden yapılan Bebek Yeleğini Örgüyü Yeni Öğrenenlerde Videolu açıklamasını izleyip yapabilirler.

3 numara şiş Bebe yünü 2 renk bunları hazırladıysanız bu Kolay Bebe Yelek modelini hemen örmeye başlayabilirsiniz.

2-renk-6-12-aylik-basit-bebek-yelegi
2-renk-6-12-aylik-basit-bebek-yelegi

Renk seçimini kendiniz yaparsınız isterseniz çizgili bölümü tek renk olarak ta yapabilirsiniz. 3 Parçadan yapılan Yeleğin Kol ve Yaka Kesimini detaylarda görebilirsiniz.

6 Aylık 1 Yaş Bebek Örgü Yelek İlmek Sayıları-Bebek Yeleği Şişle ön kaç ilmekle başlanır? model anlatımına buradan başlayalım. 37 ilmek ile öne başlanır.Ön lastik için 5 diş haraşo etek lastik modeli içinde 5 sıra haraşo yapılıyor.

Etekler Çizgili olacak şekilde 2 sıra düz 1 sıra haraşo olarak 2 renk ile yapılıyor. Yelek arkası 62 ilmek ile eteklere yine 5 diş haraşo yapılacak.

Örnekli Yelekler örmek isteyenlere Çok beğenerek sunduğum Yer Fıstığı Örgü modeli ile yapabilirsiniz.Zaten Haraşo ve Düz üzerine kurulu çok kolay bir örnek.
Basit bebek yelek videoosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. DELİKLİ HARAŞO ÖRNEKLİ BEBEK YELEK YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*