Örgü Modelleri ŞİŞ İŞİ ÖRGÜ BEBEK POŞETLİK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ŞİŞ İŞİ ÖRGÜ BEBEK POŞETLİK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

639
orgu-kiz-bebekli-posetlik-nasil-yapilir
orgu-kiz-bebekli-posetlik-nasil-yapilir

Örgü Oyuncak Kız Bebek Görünümlü Şiş İşi Poşetlik yapılışı Türkçe açıklamalı Örgü Tarifi ile ister Mutfakta Poşet koymak için kullanın,ister Bebeğinize Örgü Şişle Oyuncak Bebek olarak kızınız için yapın.

Sevgi hanım her zamanki gibi büyük beğenimi kazanan çok şirin bir Örgü Modeli anlatımı yapmış..Sağ olsun Anne İşleri kanalı ile bizlere çok harika Modeller sunuyorlar bende sizler için paylaşıyorum.

2016 Başlarında sizin için paylaştığım Yine Sevi hanımın Öğrettiği bize gösterdiği modeller den Örgü Bebek Poşetlik yapılışı için başka bir modeli burada paylaşmıştım.

kokoş-poşetlik-yapılışı
kokoş-poşetlik-yapılışı

Yine şişle Örülen Benek Poşetlik modeli Sakallı ip ve şiş ile yapılıyor. Üstteki linke tıklayıp ona bakabilir ya da altta videolu Örgü Poşetlik yapılışı olan videoyu izleyerek bu Poşetlik modelini yapabilirsiniz.

orgu-kiz-oyuncak-bebekli-posetlik
orgu-kiz-oyuncak-bebekli-posetlik

Mutfakta Torbaları koymak için kullandığımız Poşetlikler dışında yine vazgeçilmez her Mutfağa gerekli olan Örgü Tutacak Modeli için buradaki modeli yeni paylaştım.

orgu-kiz-bebekli-posetlik
orgu-kiz-bebekli-posetlik
kiz-bebek-posetlik-nasil-yapilir
kiz-bebek-posetlik-nasil-yapilir

Kokoş Poşetlik,Poşetlik Örme,Örgü Poşetlikler,Poşetlik Modeli,Poşetlik Örnekleri,Örgü Mutfak Poşetliği,Şiş İle Poşetlik Örme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz