Menü Kapat

ceyizlik-el-yapimi-bayan-sis-model-yelek

ŞİŞ İLE ÇEYİZLİK YELEK ANLATIMI38-40 Beden Bayan Yelek Örme-Şiş İle Yapılan Çeyizlik Gelin Yeleği Model anlatımı ile sizde İzleyerek Kendiniz,Kızınız ve yakınlarınız için Örgü Şiş Modelli Yelekler yapabilirsiniz.

Model anlatımı Türkçe Videolu olup Örnek anlatımı gösteriliyor. Yelek örmekte Sayılar ve Kesim işleri anlatarak öğretiliyor.

Eğer daha Detaylı Anlatılan Bayan Yeleği Açıklamalı olarak isterseniz o zaman burada ki Burgulu Fitilli 2 Örgü Şişi ile yapılan Bayan Yelek modeli için burada ki modele bakabilirsiniz.

ceyizlik-yeni-bayan-yelek-anlatimi
ceyizlik-yeni-bayan-yelek-anlatimi

Sevda Hanım Yelek sayılarını ve detayları hem Yorumlarda hem videoda anlatıyor ben de size buraya özet olarak yazacağım ki kolaylık olsun.

Önler 86 ilmekle başlanıyor ve önlerde 6 şar tane Örnek ile yapılıyor.Model somon rengi Angora ip ve 3 numara şiş kullanılmış.

Yelek Arkası 130 ilmek ile başlanıyor ve 10 tane Motif yapılarak arka örülüyor. Bu sayılar 38-40 beden giyen hanımlara göre olduğu için kendi bedeniniz için İlmek sayısını artırmalı ya da düşürmelisiniz.

Şimdi ilk olarak Örneği Sevda hanım anlatıyor ve Sevda hanım satıyor.Ben sadece Modeli sizler ile paylaşıyorum Yani Yelek Satışı ya da Herhangi bir Satış yapmıyorum.

Yelek Lastik Modelin de Bağlamalı Yelek Lastiği modeli nasıl yapılır? buradan bakabilirsiniz. Yelek kol,ön bant ve eteklerde bu Yıl bu Bağlamalı Yelek Lastiği modeli çok kullanılıyor.Aynı zamanda Örgü bütünü içinde kullanılan bir Örgü Yelek Motifi.
Çeyizlik Şiş Yelek Anlatımlı video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir