Menü Kapat

sirinden-sirin-yesil-bebek-patik

ŞİRİNDEN DE ŞİRİN ÇAPRAZ BANTLI BEBEK PATİK YAPIMIEn Şirin ve modelli Bebek Patikleri denilse hemen bu güzel Yeşil Çapraz Bantlı Bebek Patik Tarifini önerim.Alt ve yan kısımları katlı örülen Düğmeli Çocuk Patik 0-1 yaş için.

3,5 numara Şişler 2 renk Bebek İpleri ile Krem renkle  35 ilmek atılarak başlanır. 2. Sırada 17 ilmek sonra 18 . ilmeği yani tam ortada kalan ilmeği işaretleyin.

Kat,kat görülen yerler de Timsah Sırtı Örgü Deseni kullanılıyor.Bu Örnek ile yapılan Timsah Sırtı Bere modeli ile Timsah Sırtı Patik modelleri de yapılışları ile sayfamda var.

sirince-yesil-bebek-patik
sirince-yesil-bebek-patik

Bu Örneği 2 renk ile Bebek Battaniyelerin de kullanabilirsiniz. Şık modeli minicik örnekleri ile hacimli çok güzel Yumuşak Battaniyeler yapılır.

Haraşo Başlayıp Lastik Biten Patik modeli Kadın Patiğini buradan görebilirsiniz.Tarifine de ulaşabileceğiniz Çok Kolay Patik.

Bu Yeşil Bebek Patiği kızlara da olur erkek bebeklere de .Modeli ve giydirmesi kolay. Düğmeleri çok iyi dikmeyi sakın unutmayın.Yada Düğme Yerine Etamin gibi minik bir nakış ile düğme görüntüsü verin,boğazına kaçmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir