Örgü Modelleri Bebek Örgüleri SIRALI MISIRLAR ÖRGÜ ŞİŞ DESEN UYGULAMASI

SIRALI MISIRLAR ÖRGÜ ŞİŞ DESEN UYGULAMASI

3630
sirali-misirlar-orgu-modeli-tarifi
sirali-misirlar-orgu-modeli-tarifi

Örgü Sıralı Mısır Modeli iki şiş ile yapılan esnek bir örgü kolay zevkle modelleri kurulabilir bir örnek için bu Örneğin incelemenizi önerim.

İçinde Mısır geçen birçok örnek var. Benim sistemde de Mısır bahçesi örgü modeli, Ajurlu Sıralı Mısır Örneği gibi bir çok örgüler bulunuyor.

orgu-misir-siralari-ornegi
orgu-misir-siralari-ornegi

Sadece şiş örgülerinde değil, Tığ örgülerinde de Mısır tekniği lif modelleri için çok kullanılan bir örnek. Özellikle lif modellerinde Mısır tekniğini çok görüyoruz.

Tabii şişe örgüdeki desen farklı. Beğeneceğinizi düşündüğüm Cansel’in örgü dünyası kanalından aldığım Bu model çok örgüde kullanılabilir, çok kullanışlı örnek.

sirali-misir-sari-oru-modeli
sirali-misir-sari-oru-modeli

Mısır sırası örgü deseni 2 ilmek ve katlarından oluşmakta. Yapacağınız modele karar verdiğinizde 3 ve katlarında ilmek attıktan sonra 2 tane de kenar ilmeği ekleyin.

Bu Esnek Örgü Bebek Örgüleri için çok elverişli bir model. Örgü giysileri bebeklere rahat giydirmek için, esnek örgüleri her zaman bebek örgülerinde tercih edebiliriz.

sirali-misir-sis-motifi-videosu
sirali-misir-sis-motifi-videosu

Havaların soğumaya başladığı bugünlerde küçük bebekler ve okula giden çocuklar için Sıralı Mısır Örgüsü ile Bere ve Atkı yapabilirsiniz.

Aslında Bana kalırsa Bebek Battaniyesi, Tv battaniyesi içinde çok uygun bir örnek.

sisle-sirali-misir-desen-yapimi
sisle-sirali-misir-desen-yapimi

Ben Şiş Örgülerinde Bebek Battaniyelerini çok güzel buluyorum. Onun için güzel örnekleri genelde Battaniye Örgülerin de öneriyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz