sirali-badem-bayan-yelek-tarifi

SIRALI BADEM MODELLİ BAYAN YELEĞİ TARİFİ


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

Pudra Pembesi Angora İpten 38-42 Beden Kadın Yelek Modeli için uygulanan örnek Videolu Bayan Yeleği Tarifi isteyenlere Tığla Yelek yapımı.

Dün Gelin Yeleği Şiş Modeli olan Fındık Çiçeği Yelek Modeli Kol ve yaka kesimi anlatımlı olarak sizlere sunmuştum.Bugün Tığla nasıl Yelek örülür? onu öğreniyoruz.

sirali-bademli-kadin-yelek-yapimi
sirali-bademli-kadin-yelek-yapimi

Tığ işi Yelek başlama noktası Etekten yapılan trabzanlar için 10 zincir çekilir Arka Yelek genişliği boyunca uzun bir etek bandı yapıldıktan sonra üste geçilir ve örnek yapılmaya başlanır.

Yelek arkasında 22 tane örnek olacak.Bu 38-40-42 bedenlere göre.44-46-48 beden Bayan Yelek Tarifin de Yelek etek bandını beden uzunluğuna göre yaptıktan sonra 26-30 arası örnek yeterli gelebilir.Ancak başlamadan önce iyi ölçü almalısınız.

Önler için 13 örnek yapılıyor.Ancak yanlar için 4-5 sıra trabzan ön bant için de 7-8 sıra trabzan yelek ön bandı için ayrıca bırakılır.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “SIRALI BADEM MODELLİ BAYAN YELEĞİ TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir