SIRA FISTIKLAR OYASI TARİFİ

Sira-fistiklar-oya-tarifi
Sira-fistiklar-oya-tarifi

Sıra Fıstıklı Oya Modeli 2 renk Oya ipi 22 numara Tığla işlenen 3 sıralı Yazma örneği Fıstık Modeli 2 sıra Yeşil 1 Sıra Mor Fıstıklı modeli ile Baştan sona Oya Tarifi.

Yaz ve Kış Düğünleri olan hanımlar ben den sık,sık Tığ ve İğne Oyası modellerinden Yeni Anlatımlı Örnekler istiyorlar.Dün bunun üzerine 5 Tane İğne Oyası Modelini aynı anda tek sayfada sizlere sundum.

mor-ipli-sira-fistiklar-oyasi
mor-ipli-sira-fistiklar-oyasi

Tığ battı kenar oyası da Yeşil Oya ipi ile yapılan Tülbentin ilk 2 sırası Yeşil ile 1 sıra 2 zincir 1 trabzan şeklinde yapılıyor.

2. Sıra Örümcek üzerine Sık iğne Tekniği ile yapıldıktan sonra Mor ipten fıstıklar yapılarak Model tamamlanıyor. Bu arada Sık iğneli yüksek çimen oyası modelde harika görünüyor.

Sıra Fıstıklar Oyası Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. HAFİF RENKLİ OYA MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*