SİNCAP GÖZÜ TIĞ İŞİ YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOSU

sincap-gozu-tig-yelek-modeli
sincap-gozu-tig-yelek-modeli

Tığ İşi Yelek Örneği yapılışı Türkçe Videolu Öğretilen Sincap Gözü Tığ İşi Yelek Modeli Zarif ve çabuk yapılan bir Model Olup Yazlık ve Baharlık Gelin Yelekleri,Bayan Yelekler de kullanılır.

Sizinde gördüğünüz gibi Videolu Tığ Örgüsü Tarifi ile Şal ve Dantel Yelekler için Kolay Örgü Dantel Modeli.

Bir çok Tığ Tekniği ile yapılan Tunus Örgüler ,Dondurma çubuğu ya da 8-9 numara Şişle Yapılan Çubukla Yelek Modeli yapımı gibi Dondurma Çubuğu yardımı ile yapılan Yelek Modeline buradan bakabilirsiniz.

tig-isi-sincap-gozu-yelek-ornegi
tig-isi-sincap-gozu-yelek-ornegi

Son Paylaşılan Örgü Tarifleri için burada ki Ajurlu Kelebek Modeli Şişle Örme Kadın Yelekler de harika görünen bu Modeli Türkçe Açıklamalı olarak buradan bakabilirsiniz.

Sincap Gözü Tığ Motifi için sayfanın altındaki Kısa Videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Sincap Gözü Tığ İşi,Tığ İşi Sincap Gözü,Sincap Gözü Yelek Modeli,Dantel Yazlık Bayan Yelek,Yelek Örnekleri,Tığla Örgü Modelleri

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2 RENKLE ÖRGÜ İŞKEMBE MOTİFİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*