Örgü Modelleri Bebek Örgüleri SEVİMLİ TEPELİ 2 RENKLİ ÇOK AMAÇLI ÖRNEK

SEVİMLİ TEPELİ 2 RENKLİ ÇOK AMAÇLI ÖRNEK

2398
Nazarca-sevimli-tepeli-sis-model
Nazarca-sevimli-tepeli-sis-model

Örgülerinizin tamamın da kullanabileceğiniz iki renk ile yapılmış olan Sevimli tepeler örgü modeli sesli anlatımlı çalışması ile tüm örgüleri süsleyecek modellere çok yakışacaktır.

Bu modelin güzel taraflarından biri de her modele uygulanabilir iki renkli örgü deseni ile çocuk, bebek, erkek, yetişkin örgülerinde kullanılabilir olması.

Kolay örgü modeli olması ayrıca modellerde yapılan yaka ve koltuk oyuntuları gibi kesimleri gibi detaylar da hiç zorlanmadan modeli yapmanıza kolaylık sağlayacaktır.

orgu-sevimli-tepeler-desen-yapimi
orgu-sevimli-tepeler-desen-yapimi

Sevimli Tepeli örgü modeli beyaz ve kahverengi renkli erkek bebek örgüleri için bir örnek olarak gösterilmiş.

Sarı ve beyaz renk ise hem erkek hem bayan örgülerle kullanılabilir bir model olduğunu tarifte göstermiş. Demem o ki her renk ile bu modeli uygulayabilirsiniz.

siyah-beyaz-sevimli-tepeler-orgusu
siyah-beyaz-sevimli-tepeler-orgusu

2 renkli Şiş modelimize geçmeden önce Dün yine sizlere Çıtı pıtı renkli örnek adı altında 2 renkli bir model daha paylaşmıştık, onuda sayfamızda görebilirsiniz.

Tığ işi içinde Civciv figürlü lif yapımı sayfamızda hem figürleri çalışılması hem de kare lif içinde oturtulması gösterilmekte.

Gelelim Tepeli renkli örgü modelimizin altına. 3-4 diş haroşa örgü yapılıp yine aynı beyaz renk model içerisinde de kullanılarak devam edilmiş.

ornek-2-renk-tepeli-orguler
ornek-2-renk-tepeli-orguler

Ön yüzü arka yüzü temiz 4 ilmek ve katlarından oluşan bir model bu modelde 4 ilmek ve katları ile ilmekleri attıktan sonra 3 ilmek daha atılır, örgüye geçiş yapılır.

Sesli 2 Renk Örnek Anlatımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz