serce-izi-ornekli-yelek-modeli


SERÇE İZİ ÖRNEKLİ TIĞ İŞİ BAYAN YELEĞİ AÇIKLAMALI


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

Tığ Örneği Serçe İzi Modeli ile Baştan sona Anlatımlı Örgü Bayan Yelek Modeli ve Yapılışı Türkçe Videosu ile Anlatılmakta ve Gösterilmekte.

orgu-serce-izi-bayan-yelek-modeli
orgu-serce-izi-bayan-yelek-modeli

Kendine ya da sevdiklerine Yelek Modelleri Örmek isteyen Hanımlar için sitemiz de daha bir Çok şiş ile ve Tığ ile Yapılan Yelek Örnekleri bulunuyor.

Serçe İzi Örneği Zarif ve şık bir Kolay Tığ Modeli olarak Çocuk Yelekleri,Bebek Yelekleri ve Mevsimlik Örgü Bebek Battaniyelerin de kullanılan Hoş ve Basit bir örnektir.

Kız Çocuğu Yelek Modeli isteyen hanımlara Çok güzel ve yapımı kolay Tığ işi Kabarık Fıstık Örnekli Yelek anlatımına buradan bakabilir ve Kızlar için Yelekler örebilirsiniz.


Yelek Kol ve Yaka Kesimi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “SERÇE İZİ ÖRNEKLİ TIĞ İŞİ BAYAN YELEĞİ AÇIKLAMALI”

  1. Merhaba el işlerini büyük bir sevgi ve merskla takip etmekteyim. Ben örgüye yeni başladım. Torunum olacak hayırlısıyla. Bir dergide gelinimle bir battaniye gördük. Açıklaması da var. Sizden fikir almak isterim. Siz ya da çevrenizde bize bunu ücret karşılığında yapacak olan var mı? Buraya foto ekleyemedim. Bana mail adresi yada mesaj adresi verirseniz fotoyu oraya gönderirim. Bugün kandil. Hayırlara vesile olsun. Kolay gelsin. Cep no. 0536 ****** Bilgi Tatlıgil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir