El İşleri Bebek Örgüleri ŞEKER ÖRGÜ SÜSLEMELİ PEMBE BEBEK PATİK

ŞEKER ÖRGÜ SÜSLEMELİ PEMBE BEBEK PATİK

3078
Nazarca-misafir-sekeri-orgu-suslemeli-bebek-patik
Nazarca-misafir-sekeri-orgu-suslemeli-bebek-patik

Misafir şekeri görünümlü örgü ile süslenen Pembe bot şeklindeki Şiş örgü kız bebek patik modelinin Şirinliğine bayılacak, Tarifini beni çok beğeneceksiniz.

Her bebek annesinin bebeğinin sırtından yelek, başından bere, ayağından patik eksik etmediğini biliyor, bunun için birçok anlatımlı bebek örgü tarifleri paylaşıyoruz.

pembe-bot-patik-orguseker-suslemeli
pembe-bot-patik-orguseker-suslemeli

Bugün de çok güzel değişik bir süsleme tekniği, motifi, aplik ile süslenmiş Pembe bot kız bebek patik modelinin tarifini göreceğiz. Rengini mavi yapıp erkek bebek için de kullanabilirsiniz.

kiz-bebek-patigi-seker-aplik-orgulu
kiz-bebek-patigi-seker-aplik-orgulu

Bu Misafir şekeri Figürü ile süslenmiş bu süslemeyi bebek örgülerinde battaniye modellerini köşelerine dikerek süsleyebilirsiniz.

bebek-patik-seker-suslemeli-pembe-modelli
bebek-patik-seker-suslemeli-pembe-modelli

Berelere dikip,Hırkaların ceplerinde süs yapabilirsiniz. Askılı salopet bebek elbise modelleri 2 askısına birer tane dikebilirsiniz.

Kısaca bu süslemeye çok ama çok bayıldım diyebiliriz. Tüm bebek örgüleri süslemelerinde kırlent, yastık, bebek örgü aksesuarlar da her yerde kullanabilirsiniz.

Örgü Misafir Şekeri Süslemeli Bot Kız Patik

0-1 yaş boyutları ebatları büyüklüğünde model yapılıp anlatılmış. Güzel bir toz pembe ve beyaz renk ile yapılıp önündeki şeker süslemesinde küçük taşlı tokalar kullanılır.

3 numara örgü şişleri ile örülmüş. Sevgili Süreyya Hanım Yine döktürmüş ve çok güzel bir patik modeli bizlere sunmuş.

orgu-seker-suslu-kiz-patik-sisle
orgu-seker-suslu-kiz-patik-sisle

Aynı zamanda patikte kullanılan örnek de çok güzel, yine bu aynı örnek ile yelek,bere ile güzel bir baharlık hem kız hem erkek bebek takım hazırlayabilirsiniz.

Daha küçük bebekler için bir de yanına bebek battaniyesi, hırkada örülebilir, erkek bebekler için aynı örnek ile pantolon, hırka, yelek, bere örebilirsiniz.

Yine Sevgili Süreyya’nın anlatımı olan dün üç patik Yapılışı bir arada Bebek patik modelleri paylaştım, onlara da buradan tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Videolu anlatım Süreyya’nın Örgüleri Kanalı

Şekerli Pembe Patik Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz