ŞEFFAF BONCUKLU TIĞ OYASI YAPIMI

Seffaf-boncuklu-tig-oyasi
Seffaf-boncuklu-tig-oyasi

Tığ Oyası Şeffaf Boncuklu Mor Renkli Boncuk Oyası Tekniği Videolu Açıklamalı olan Örümcek ve Boncuklar üzerine kurulu Basit Çeyizlik Boncuklu Oya Tarifi.

Bu aralar Tığ ve Şiş Örgülerine biraz ağırlık verdiğimden çok sık Oya Modelleri ve Anlatımlarını paylaşamadığım için Güne güzel Şeffaf Boncuklu Tığ Oyası yapılışı ile başlamak istiyorum.

seffaf-boncuk-oyasi-tarifi
seffaf-boncuk-oyasi-tarifi

Arzu edenler Şeffaf Boncuklar yerine İnci ya da Kum Boncukları ile de yapabilirler.Renk uyumu için Yemeninin rengine uygun iplik ve istenilen Boncuklar ile bu modeli uygulayabilirsiniz.

Daha Değişik İğne Oyaları ve bu aralar çok sevilen Sinek Kanadı Dağı Ara örnekli İğne Oyası anlatımına buradan bakabilirsiniz.

Havlu ve Yazma ucu Tığ Oyası olarak önerilen Dün yayınlanan 14 Kollu Oya Modeli olan Tığ işi Oya için buradan lütfen.
Boncuklu Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*