Menü Kapat

Nazarca-sazlik-kamislari-baklavali-sis-orgu-yapimi

SAZLIK KAMIŞLARI ÖRGÜ MODELİ YAPIMIŞiş Örgü Sazlık kamışları modeli baklava dilimi desenli model yapılışı. Şiş işi örgüde zarif güzel bir model ve desen tarifi.

Baklava dilimli Örgü modellerine yeni ve zarif bir model daha ekledik, Erkek örgüleri ne çok yakışacak yeni bir model daha paylaştık.

Nazarca örgü modelleri kanalımızdan Dün Hüzünlü Gönül dağları örgü modeli adında çok güzel bir bebek örgüsü modeli yayınladık, ona da bakabilirsiniz.

sazlik-kamislari-modeli-sis-orgu-yapimi
sazlik-kamislari-modeli-sis-orgu-yapimi

Hafif bir örgü modeli, Zarif, kolay görünüşü de şık ve yapımı da basit bir örnek. Hem sarı renk ile hem Beyaz renk ile çok güzel duruyor.

Sazlık Kamışları Örgüsü Beyaz renk ile beyaz renk ile yapılan daha kalın bir şiş ile hazırlanmış. Modeli anlatımdaki sarı ip ile olan daha ince Şiş ve daha ince bir ip ile örülmüş

sis-isi-baklavali-sazlik-kamislari-orgu
sis-isi-baklavali-sazlik-kamislari-orgu

Nodel her ikisinde de çok güzel duruyor. Her iki Rengi de çok yakışmış. Tabii burada modelde farklı renkte uygulayabilirsiniz.

Örgü Sazlık Kamışları modelin arka yüzü de ön yüzü de çok güzel. Bu örgü 7 ilmek ve katlarından oluşmakta. Tüm ilmekler den sonra ekstradan 3 kenar ilmeği daha atılır.

nazarca-baklavali-desenli-sazlik-kamislari-orgu
nazarca-baklavali-desenli-sazlik-kamislari-orgu

Kaynaklar:Yazı nazarca.com-Videolu Örgü Tarifi Nazarca Örgü Modelleri Kanalına Aittir.

Örgü Sazlık Kamışlı Baklavalı Örnek Yapımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir