Hobi Keçe Örnekleri SATILIK KEÇE EV AKSESUARLARI

SATILIK KEÇE EV AKSESUARLARI

329
satilik-kece-orkide-cicegi

Satılık Keçe Çalışmaları isteyenlere Keçe ile yapılan Kapı Çelengi süsler ve Dekoratif Keçe Orkide Çiçeği.

Hazır el yapımı Keçe satışı ile ilgilenen okurlarım için Ayşe hanıma ait ol Evde yapılan Keçe Ev Süsleri

Keçe Orkideyi beğendiyseniz fiyatı 15 Tl

Aslanlı Taraftar Galatasaray Bebek ve Çocuk odası İsimli kapı süsü sizin istediğiniz isim yazılır sipariş vermek isteyenlere fiyatı 20 Tl

Kuşlu Kapı Simidi fiyatı 25 tl satın alabilirsiniz.

Keçe Bereket Fillerinin fiyatları 15 Tl olarak belirlenmiştir. Sipariş kabul edilir toplu siparişlerde fiyatta indirim uygulanır.

Satın almak isteyenler Ayşe hanıma ulaşabilmek için sayfa altına yorum yazabilir ya da Whatsapp 05340332260 ulaşabilirsiniz.

satilik-kece-orkide-cicegi
satilik-kece-orkide-cicegi
isimli-yazili-Aslanli-kece-kapi-susu
isimli-yazili-Aslanli-kece-kapi-susu
satilik-keçe-kuslu-kapi-celengi
satilik-keçe-kuslu-kapi-celengi
kece-bereket-filleri-kapi-susu
kece-bereket-filleri-kapi-susu

3 YORUMLAR

  1. Merhabalar isminizi bilmediğim için adınızı yazamadım :) Çalışmalarınız çok güzel yenilerini bana yollarsanız onlar için de sayfa açarız.Grubunuzdaki tüm hanımlara çok selamlarımı iletirseniz çok sevinirim. İsterlerse onlarda ürün satışı için nazarca.com sitemiz de sayfa açabilirler.Senden rica mümkünse yapım aşaması esnasında bir ka resim çekmek hatta istediğin kadar severek yayınlarım. Yeni ürünlerin olursa bana nazarca.com Facebook sayfamdan gönderebilirsin mesaj ile.

  2. merhaba önce sizi kutluyor ve teşekkür ediyorum böyle bir site açtığınız için. sonra sizden özür diliyorum çünkü ürünlerimi görünce hem çok şaşırdım hem sevindim kardeşim benden habersiz ürünlerimi göndermiş ama sorulara geri dönmemiş yoğun çalıştığı için.
    Bundan sonra izin verirseniz ben burdayım.
    keçe lazer kesim makinam var. 25 kişilik kadınlardan oluşan grubumuz var baby şavr hastane bebek odası nikah şekeri sepetler her türlü keçe kesim montaj aklınıza ne gelirse uygun fiyata kaliteli yapmaya çalışıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz