SARMAŞIK ÇİÇEĞİ YELEK MODELİ ANLATIMI İLE

orgu-sarmasik-cicegi-modeli
orgu-sarmasik-cicegi-modeli

Şiş Örgüsü Yelek Modelleri için Türkçe videolu anlatımlı Örgü Sarmaşık Çiçeği Modelini ben çok beğendim. Ajurlu örneği ara örgü modeli olarak ta kullanılan bu modeli Genç kız ve Uzun dizlere ya da bileklere kadar yapılan Kolsuz Yazlık Yeleklerde çok yakışır.

İsteyen hanımlar örneğe bir kaç Örgü deseni ilave ederek aralarda kibar burgulu modeller ya da su yolu örneği gibi örnekler ile modeli daha zenginleştirebilirler.

orgu-sarmasik-cicegi-modeli
orgu-sarmasik-cicegi-modeli

Yaz için Askılı Bluzlar ya da Badi Tişörtler üzerine Panço veya Örgü Tunik Modelleri kullanmak bu yıl çok moda.

Örgü şıklığı Spor ve Tayt giyen hanımlar da aynı şekilde Uzun örgü Salaş Yelekler için böyle sade ve şık bir model ile Farklı Yelek örnekleri yapılır.

Son yazımda Bahar Zinciri Örgü Örneği yapım aşamalarını aynı bu çalışmada olduğu gibi Türkçe Örgü videosu ile burada sunmuştuk.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*