Örgü Modelleri SANTİM ÖLÇÜLERİ İLE TEREKLİ FİYONKLU BAYAN ŞAPKA

SANTİM ÖLÇÜLERİ İLE TEREKLİ FİYONKLU BAYAN ŞAPKA

32610
Kagit-ipten-terekli-fotr-kadin-sapka-nazarca
Kagit-ipten-terekli-fotr-kadin-sapka-nazarca

Bayanlar ve kızlar için fiyonklu şapka yapımı Kağıt ip ile nasıl yapılır detaylıca ve santim ölçüleri ile tarifi gösteriliyor.

YouTube örgü şapka videoları tarifleri’nde genelde sıra sayısı ile şapka nasıl yapılır? çalışmaları gösterilmekte.

tepeden-baslama-kenarli-terekli-sapka
tepeden-baslama-kenarli-terekli-sapka

Tığ Şapka da kullandığınız Kağıt ip daha ince ya da daha kalın olabilir düşüncesi ile santim ölçülerine göre model verilmiştir.

Sizin kullandığınız Kağıt ip daha ince ya da daha kalın ise verilen sıra sayısı ile yaptığınızda Şapkanız daha büyük ya da küçük olabilir.

Ancak! santim ölçüleri ile verildiğinde ipiniz ince de olsa kalın da olsa santimine göre yaptığınızda tam kendinize göre ya da yaptığınız kişinin kafasına göre uygun şapka örebilirsiniz.

Tığla Terekli Fötr Bayan Şapka Modeli

Model Terekli fötr şapka olarak çalışılmış büyük bir fiyonk detayı ile süslenmiştir. Süslemesine Herkes kendi zevkine göre değiştirebilir elbette.

fiyonklu-terekli-tig-sapka-kadin
fiyonklu-terekli-tig-sapka-kadin

Sizler burada arzu ederseniz fiyonk yerine farklı süslemelerde kullanabilirsiniz. Tuhafiyelerde satılan hazır süsler var Onları da dikebilir ya da takabilirsiniz.

Bu modeli çalışırken sıra sayısı da veriliyor. Ama Sizin elinizin sıkılığına, kullandığınız malzemelere göre farklı olabileceği için Sizler santim ölçülerine Sadık kalarak yapabilirsiniz.

Tüm bu aşamalarda sevgili Nadire Hanım nasıl? daha küçük ya da büyük şapka elde edebilirsiniz? sizlere video içinde tarifte yönlendirecektir.

kagit-ip-tig-fotr-kenarli-terekli-bayan-sapkasi
kagit-ip-tig-fotr-kenarli-terekli-bayan-sapkasi

Yetişkin kadın şapka modeli olarak model Kağıt ip ve 3,5 milim Tığ ile çalışılmış, tepeden başlanıp ilk olarak Tepesi sonra kenarları ve sonra Terek kısmı ile bitirilmiştir.

Video Kaynak: atolyehobi

Kağıt İpten Fiyonk Süslemeli Kadın Şapkası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz