Hobi SALÇA BİDONLARINI TIĞ İŞİ İLE ÖRME

SALÇA BİDONLARINI TIĞ İŞİ İLE ÖRME

298
pet-salca-bidonu-orgu-susleme
pet-salca-bidonu-orgu-susleme

İçinde genelde Salça olan Pet Bidonları Turşu ya da Konserve kurmak için kullanıyoruz. Fakat bu sefer arklı bir şekilde Tığ ile Pet Bidonların çevresine Örgü File yapacağız. Ruziye hanımın bize Baharatlık olarak tavsiye ettiği Pet Bidondan geri dönüşüm saklama kabını sizde isterseniz örgü çiçekler ile de süsleyebilirsiniz.

Plastik Damacanalar da geri dönüşüm Projeleri arasından şişe Plastik şişe ve bidonları kesip etrafını tığla örerek Saklama kapları nasıl yapılır? buradan resimli anlatımlı geri dönüşüm çalışmasına bakabilirsiniz. Hobiler bölümüne bakarsanız evde kullandıktan sonra atılan Metaryelleri değerlendirebileceğiniz çok güzel Hobi çalışmaları görebilirsiniz.

Plastik Yoğurt kovalarını da burada ki Sakallı iple örgü Sepet yapılışında göreceğiniz gibi süsleyebilir ve bunları saksı olarak ya da mandallık gibi de kullanılır.

Salça Bidonları ya da teneke salça kutularnı farklı şekillerde örgü ya da farklı şekillerde süslemenin teknikleri arasında Tığ ile örmenin yanı sıra Eva kağıdı ya da Keçe gibi malzemelerde kullanılıyor.

pet-salca-bidonu-orgu-susleme
pet-salca-bidonu-orgu-susleme

Daha Fazlasına Bakabilirsiniz..
BİDONDAN FİL KALEMLİK YAPILIŞI

Plastik şişelerle neler Yapılır Hobi Bölümünde Daha Önce Sizlerle çok Devamına Bak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz