RUHU GENÇ OLANLARA ÜSTÜ TIĞ ALTI ŞİŞ YAZ YELEĞİ YAPIMI
ruhu-genc-olanlara-yaz-yelegi-tig-sis-yelek

RUHU GENÇ OLANLARA ÜSTÜ TIĞ ALTI ŞİŞ YAZ YELEĞİ YAPIMI


Genç Kızlara ve Bayanlara Üstü Tığ alt tarafı Şiş ile yapılan Yazlık Salaş Örgü Yeleğin Tüm yapımını Tam detaylı Sitemiz de görebilirsiniz. Yeni Örgü Yelekler için daha fazlası var.

Toplam da 4,5 yumak ile Hafif,Şık,Rahat ve örmesi çok kolay Ergen ve genç kızar için Bu Yeleği Yaz Boyu kullanabilirsiniz. Sahil de ve Denizde Bikini üzerine çok şık duracaktır.

Tarz ve Stili olan Modern Örgü Yelek çok ince iple yapıldığından sanki El Yapımı değil hazır Örgü Triko Yelekler gibi görünüyor.

motif-ve-sisle-yaz-yelegi-videosu
motif-ve-sisle-yaz-yelegi-videosu

Nako Solare 330 metre uzunluğun da toplam 4,5 yumak ile yapılmış. Beden büyütüldüğünde bir kaç yumak daha almanız gerekecek.

38-40 Bedene göre anlatımı yapılan Yeleği 42-44 beden ya da 46-48 Beden Kadın Yeleği yapmak için motifleri büyüterek daha büyük ya da küçük bedenler için uygulayabilirsiniz.

yazlik-motifli-sis-orgu-hardal-yelek
yazlik-motifli-sis-orgu-hardal-yelek

3,5 numara misinalı Şiş kullanılıyor. Mümkünse Kablolu y da misinalı şiş ile yapın. Çok fazla ilmek toplanacağı için rahat örülür.

Etek bölümünden 480 tane ilmek ile başlanacak. Sonra yanlara yuvarlak formu verebilmek için eklemeler yapılacak. Ortaya 120 yanlara 180+180 ilmek oluyor.

yazlik-yeni-2019-genc-yelekleri
yazlik-yeni-2019-genc-yelekleri

Etek yapımında Robaya gelindiğin de Yuvarlak Tığ işi Motifler ile Üst Roba ve Fileli bölümleri ile bitirilecek. Anlatım Işıl Balaban Hanım tarafın dan Örgü Tasarım kanalın da Biz Örgü Sevenler için yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın