Hobi RESİMLİ ANLATIMLI KEÇE KALPLER İLE GÜL YAPILIŞI

RESİMLİ ANLATIMLI KEÇE KALPLER İLE GÜL YAPILIŞI

526
kece-kalplerle-gul-yapimi

Keçeden Gül Nasıl Yapılır

Keçe örnekleri bölümümüz için bir tane daha Resimli anlatımlı Keçe kalpler ile Gül yapılışı. Sizlerinde açıklamalı olarak sunduğum keçe çalışmasında gördüğünüz gibi Keçe Gül yapılışı çok kolay.

Burada Silikon tabancası kullanılmış siz isterseniz yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Bu arada geçenlerde pazardan pazarlık bir şeyler alırken ıvır,zıvır satan bir tezgah gördüm. İşime yarar bir şeyler var mı? diye göz atarken Silikon çubuklarını fark ettim.

Ne zamandır almayı istediğim Silikon tabancası var mı ? diye sorduğumda var olduğunu hele fiyatını duyunca çok sevinip 1 adet Silikon tabancası ve Silikon çubuklardan aldım bir kaç adet.

Tam kırk yılda bir aradığımı buldum Silikon tabancam oldu diye sevinirken benim haylazlar kablosunu kopardı. Bu arada fiyatını merak edenlere 7,5 tl aldım. Benim ucuz sandığımı halbuki ben pahalı almışım.

Evimin yakınındaki bir Japon pazarında ( Halk pazarı 1 milyoncu) daha büyük ve kalitelisinin fiyatının 5 tl olduğunu görünce hem kazıklandığımı hem kablosunun koptuğuna daha çok üzüldüm.

Size tavsiyem evinizde yaptığınız el yapımı etkinlikler de ve hobi çalışmalarınızda silikon yapıştırıcı kullanmanız. Silikon çabuk hemen kuruduğu için çalışma esnasında yaptığınız çalışmanın kurumasını beklemeniz gerekmiyor.

Keçe İle Kolay Güzel Gül Yapılışı

Aynı boylarda 10 adet kalp şekline keçe kesiniz. Keçe kalpleri birbirine sararak gül formunu oluşturunuz. Titiz ve sağlıklı bir çalışma için bir yandan yapıştırarak gülü tamamlayınız.

Keçe kumaş ile bir çok çiçek yapabilirsiniz. Keçeden Orkide,Gül,Karanfil,Menekşe en çok yapılan çiçekler arasındadır.

kece-kalplerle-gul-yapimi
kece-kalplerle-gul-yapimi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz