Dekorasyon RENKLİ VE CANLI GENÇ VE ÇOCUK ODASI RANZALI MOBİLYALARI

RENKLİ VE CANLI GENÇ VE ÇOCUK ODASI RANZALI MOBİLYALARI

373
turunculu-kirmizili-cocuk-odasi-dekoru

2014 yılı sonunda yeni gelen yıl olan 2015 yılında Genç ve Çocuk Oda Mobilyaları ve Dekorasyonları Ranzalı ve bol depolama alanına sahip.

2015 Model Genç odası Takımları Tek kişilik, İki kişilik ve 3 kişilik Ranzalı bazalar dan oluşuyor.

İkiz Genç Odası ve İkiz Çocuk Odaları genelde üst,üste olan Ranzalardan oluşurken ,değişik dizayna sahip Oda Mobilya Tasarımları çok kullanışlı.

Odalardaki kapaksız Raf şeklindeki Dolaplar, Kitaplar ve Oda Aksesuarları için kullanım rahatlığı yaşatıyor.

Bu yıl Genç Odası Modası ve 2015 Çocuk Odası Tasarımların da dikkat çeken diğer nokta Çalışma Masası ve Pc Masaları daha geniş ve daha Modern.

Ünlü Mobilya Firmalarının ürünlerini incelediğimizde daha çok Pastel tonlarda ki Açık renkler kullanılmış.

Dünya Mobilya Pazarı Genç ve Çocuk odalarında Canlı renkler kadar zıt renkleri bir arada kullanarak odaya canlılık katmayı amaçlıyorlar.

2 çocuklu ve 3 Çocuklu Aileler için Ranzalı Yatak Takımları bulmak daha kolay fakat 4 çocuklu Aileler için hem 4 Ranzalı Çocuk ve Genç odası bulmak zorlaşıyor ,hem Özel Mobilya Tasarımı ve İmalatı yapan firmalara yaptırmak durumunda kalıyoruz.

Duvara Monteli Ranzalı Yataklar oda da daha boş alan kalmasına imkan sağlıyor.

Fakat Firmaların en dikkat etmesi gereken nokta Üst Kattaki Ranzanın güvenliği, Yan korunaklarının yüksek ve dayanıklı olması.

Geniş ve altı dolu merdivenli Ranzalar bu sebeple Aileler tarafından daha çok tercih ediliyor.

Bugün sizlere sunmuş olduğum,Ranzalı ve bol raflı,dolaplı Genç ve Çocuk Odaları Dünya markalarının Özel tasarım Mobilyaları.

turunculu-kirmizili-cocuk-odasi-dekoru
turunculu-kirmizili-cocuk-odasi-dekoru

Turuncu ve Kırmızı renk bir arada farklı bir Proje üstünde olsaydı boğucu ve sıkıcı bir görünüm yaratabilirdi. Ancak burada Odaya canlılık katmış. Duvar ve Zeminlerin beyaz olması odayı daha ferah kılmış.

yesil-sari-cocuk-odasi-dekorasyonu
yesil-sari-cocuk-odasi-dekorasyonu

İlgi çeken renklerde Yeşil ve Sarı Renk Ranzalı Çocuk Odası gizlenebilir raylı ikinci bir Yatıya Arkadaş Ranzası şeklinde tasarlanmış. Fakat burada Güvenlik Güzellikten sonra geldiği için bu oda benim nazarımda puan kaybetti diyebilirim.

pembe-mavi-iki-kisilik-cocuk-odasi-ranzali
pembe-mavi-iki-kisilik-cocuk-odasi-ranzali

İkiz kıv ve Erkek kardeşler için sanırım en uygun oda bu olsa gerek. En azından kız odası gibi , erkek odası gibi şikayetleri duymazsınız.  Mavi Renk ikili yataklı Ranzalı Çocuk Odası Pembe renk Duvar boyaları ile farklı bir Nüans yakalamış.

ranzali-iki-kisilik-gen-odasi-dekorasyonu-mobilyali
ranzali-iki-kisilik-genç-odasi-dekorasyonu-mobilyali

Burada Ranzal Gen Odası Dekorunda Krem ve Mavi tonlarında renkler kullanılmış olsa da Yeşil renk Ev Tekstili ve Yeşil Genç Odası İç Mekan Duvar Boyası çok iyi uyum sağlamış.

sari-mavi-turuncu-duvar-boyali-cocuk-odasi-ranzali
sari-mavi-turuncu-duvar-boyali-cocuk-odasi-ranzali

Özellikle İki Ranzası olan Fenerbahçeli Çocuk Odası ve Genç Odası isteyenlerin beğeneceği şeklinde Dekore edilen ve Uygun Sarı Mavi renklerdeki oda Taraftar Çocuk Oda Mobilyaları isteyenlere Dekorasyon konusunda ilham verici olabilir.

4-ranzali-katli-yesil-duvar-boyali-genis-cpcuk-odasi-dekoru
4-ranzali-katli-yesil-duvar-boyali-genis-cpcuk-odasi-dekoru

4 kişilik Ranzalı Oda Mobilyaları isteyenler eğer kendi evleri ise İyi bir Mobilya Ustası Marangoza bu şekilde kendi arzularına Göre Ahşap ya da Metal bu şekilde bir Ranzalı Oda Dekoru düşünebilirler. Ranzaların altında bulunan Dolaplar ve Geniş Çekmeceler yine ortadaki dağınıklıktan kurtulmak için iyi bir çözüm getirebilir.

krem-ve-acik-yesil-renklerde-genc-odasi
krem-ve-acik-yesil-renklerde-genc-odasi

Oldukça Sade,hoş ve Modern bir şekilde dekore edilmiş olan oda Kız Gen Odası ya da Erkek Gen Oda Mobilyaları olarak iki farklı seçenek sunuyor. Tek Kişilik Ranzalı ve 2 katlı görünümlü yerden yüksek yatak, Baza altında geniş ve büyük kapaklı dolaplar çok güzel.

ranzali-kirmizi-cocuk-odasi-dekore
ranzali-kirmizi-cocuk-odasi-dekore

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz