PRATİK TIĞ ÖRGÜ KEÇE TABANA PANDUF  BAYAN EV BOTU YAPIMI
kece-tabanda-ponponlu-pembe-kadin-ev-botu

PRATİK TIĞ ÖRGÜ KEÇE TABANA PANDUF BAYAN EV BOTU YAPIMI


Keçe Tabana Pembe Ponponlu Panduf Ev de Giyilen Bot Bayanlar için Patik Bot Tarifi.Gerekli malzemeler: 4 numara Tığ-İp Patiklik ip- Keçe Taban

Keçe Taban Tığlamasını 35 numara Patikten 40 numara Patik modeline kadar aynı yapabilirsiniz.Keçe Taban Nası Tığlanır?

Topuk bölümün de 7 deliğe 3 kez batarak sık iğne tığlama yapılıyor.3 sağ 3 sol 1 tane de tam ortaya denk gelecek.2 delik 2 sık iğneli 3. delik 3 sık iğne tığlama ile yanlara bu şekilde yaparak Burun bölümüne gelinir.

Burun aynı Topuk gibi 13 delik 3 sık iğne yanlar 2 delik 2 sık iğne 3. delik 2 li oluyor. Burun tam ortasına 5 tane olacak.

v
kece-pembe-ponponlu-bot-panduf-ev-icin

Kenar tığlama aşamaları bittiğin de sık iğne ile 35-36-37-38 Patik Botlar için 4 sıra örün.39-40 Panduf botlar için 5 sıra oluyor.Sonra Burun yapılacak.

4 sırayı hiç artırma y da eksiltme yapmadan geldikten 5 sıraya başlayın sonra burun da tam ortayı belirleyin kısmın da 9 taneyi ayırın.7. sık iğne de 2 tane atlayın trabzan yapın.

Çocuk ve Bebeklere Örgü Bebek Bot Tarifi için de Şişle kolay çok güzel önü saç örgülü 2-3 yaşa Patik yapımı burada.5-6 yaşa kadar sayıları ile

Öne 9 tane 2 li trabzan yapın 5. trabzan tam ortaya denk gelmesi gerekiyor.Sonra yine 2 tane atlayın geri kalanları yine sık iğne yapın.

Arkada hiç işlem yapmadan sık iğnele geçin buruna geldiğin de her seferin de 2 sık iğne bırakıp önlere 9 tanesini 2 li trabzan yapın.

kece-tabana-bayanlara-ponponlu-panduf-bot-orme
kece-tabana-bayanlara-ponponlu-panduf-bot-orme

Bilek bölümünde Dantel Örgüyü yaptıktan sonra Alt taban kenarlarına gri renkle kaydırmalı sık iğne yapın Bağcık ,ponpon ve süsler ile bitirin

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın