Menü Kapat

kece-tabanda-ponponlu-pembe-kadin-ev-botu

PRATİK TIĞ ÖRGÜ KEÇE TABANA PANDUF BAYAN EV BOTU YAPIMIKeçe Tabana Pembe Ponponlu Panduf Ev de Giyilen Bot Bayanlar için Patik Bot Tarifi.Gerekli malzemeler: 4 numara Tığ-İp Patiklik ip- Keçe Taban

Keçe Taban Tığlamasını 35 numara Patikten 40 numara Patik modeline kadar aynı yapabilirsiniz.Keçe Taban Nası Tığlanır?

Topuk bölümün de 7 deliğe 3 kez batarak sık iğne tığlama yapılıyor.3 sağ 3 sol 1 tane de tam ortaya denk gelecek.2 delik 2 sık iğneli 3. delik 3 sık iğne tığlama ile yanlara bu şekilde yaparak Burun bölümüne gelinir.

Burun aynı Topuk gibi 13 delik 3 sık iğne yanlar 2 delik 2 sık iğne 3. delik 2 li oluyor. Burun tam ortasına 5 tane olacak.

v
kece-pembe-ponponlu-bot-panduf-ev-icin

Kenar tığlama aşamaları bittiğin de sık iğne ile 35-36-37-38 Patik Botlar için 4 sıra örün.39-40 Panduf botlar için 5 sıra oluyor.Sonra Burun yapılacak.

4 sırayı hiç artırma y da eksiltme yapmadan geldikten 5 sıraya başlayın sonra burun da tam ortayı belirleyin kısmın da 9 taneyi ayırın.7. sık iğne de 2 tane atlayın trabzan yapın.

ÇOCUK VE BEBEKLERE İLMEK SAYILARI VE TARİFİ İLE BEBEK BOT TARİFİ

Çocuk ve Bebeklere Örgü Bebek Bot Tarifi için de Şişle kolay çok güzel önü saç örgülü 2-3 yaşa Patik yapımı burada.5-6 yaşa kadar sayıları ile

Öne 9 tane 2 li trabzan yapın 5. trabzan tam ortaya denk gelmesi gerekiyor.Sonra yine 2 tane atlayın geri kalanları yine sık iğne yapın.

Arkada hiç işlem yapmadan sık iğnele geçin buruna geldiğin de her seferin de 2 sık iğne bırakıp önlere 9 tanesini 2 li trabzan yapın.

kece-tabana-bayanlara-ponponlu-panduf-bot-orme
kece-tabana-bayanlara-ponponlu-panduf-bot-orme

Bilek bölümünde Dantel Örgüyü yaptıktan sonra Alt taban kenarlarına gri renkle kaydırmalı sık iğne yapın Bağcık ,ponpon ve süsler ile bitirin

1 Comment

  1. Geri bildirim: ŞİŞ GÖRÜNÜMLÜ TIĞ ÖRGÜ İNCİLİ FİYONKLU BABET PATİK YAPIMI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir