PORTUGUES BACKYARDİGANS OKUL ÖNCESİ ŞİRİN BOYAMA RESİMLERİ


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Portekizde Çok sevilen aynı Türkiye’de nasıl Pepe ve Kayyu ufak çocuklar tarafından çok seviliyor aynı şekilde Backyardigans  Çizgi Filmi çok seviliyor.

Bende onların çizgi filmdeki sevimli karakterlerinin resimlerini sizlerle boyama sayfası olarak paylaşmak istedim. O kadar şirinlerki resimlerinde de göreceksiniz sürekli dans edip,şarkılar söyleyip oyunlar oynuyorlar. Resimleri siteme yüklerken dahi acaba bu resmi 2. defamı yüklüyorum diye beni şüpheye düşürdüler.

Yerinde duramayan afacanların çizgi filminide bir ara ekleyerek sizleri onlarla tanıştırırım. Hatta resimleri aldığım sayfada şöyle bir ifade kullanıyor. Diyorki ülkede çok sevilen Backyardigans’lar heryerdeler, kupalarda,yastıklarda,tişortlarda, giysilerde her yerde resimleri baskı şeklinde oyuncakları yok satıyor yakında Pulu‘da çıkarsa şaşırmam demiş :)

Kahramanlarımızn adları:  Pablo …… (mavi penguen), Tyrone (turuncu geyik), Tasha favori olduğunu (sarı Hippo), Uniqua (Uniqua renk pembe) ve Austin (Mor Kanguru)

Orjinal Makale

Português Pablo (o pingüim azul), Tyrone (o alce laranja), , Tasha (a hipopótamo amarela), Uniqua (a uniqua cor-de-rosa) e Austin (o canguru roxo), qual é o seu favorito? Backyardigans para recortar e colar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir