PORTUGUES BACKYARDİGANS OKUL ÖNCESİ ŞİRİN BOYAMA RESİMLERİ
Backyardigans-color-nazarca.com

PORTUGUES BACKYARDİGANS OKUL ÖNCESİ ŞİRİN BOYAMA RESİMLERİ


Portekizde Çok sevilen aynı Türkiye’de nasıl Pepe ve Kayyu ufak çocuklar tarafından çok seviliyor aynı şekilde Backyardigans  Çizgi Filmi çok seviliyor.

Bende onların çizgi filmdeki sevimli karakterlerinin resimlerini sizlerle boyama sayfası olarak paylaşmak istedim. O kadar şirinlerki resimlerinde de göreceksiniz sürekli dans edip,şarkılar söyleyip oyunlar oynuyorlar. Resimleri siteme yüklerken dahi acaba bu resmi 2. defamı yüklüyorum diye beni şüpheye düşürdüler.

Yerinde duramayan afacanların çizgi filminide bir ara ekleyerek sizleri onlarla tanıştırırım. Hatta resimleri aldığım sayfada şöyle bir ifade kullanıyor. Diyorki ülkede çok sevilen Backyardigans’lar heryerdeler, kupalarda,yastıklarda,tişortlarda, giysilerde her yerde resimleri baskı şeklinde oyuncakları yok satıyor yakında Pulu‘da çıkarsa şaşırmam demiş :)

Kahramanlarımızn adları:  Pablo …… (mavi penguen), Tyrone (turuncu geyik), Tasha favori olduğunu (sarı Hippo), Uniqua (Uniqua renk pembe) ve Austin (Mor Kanguru)

Orjinal Makale

Português Pablo (o pingüim azul), Tyrone (o alce laranja), , Tasha (a hipopótamo amarela), Uniqua (a uniqua cor-de-rosa) e Austin (o canguru roxo), qual é o seu favorito? Backyardigans para recortar e colar

Bir cevap yazın