Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi

Polar kumaşlardan en sıcak renklerle üzerinde şirinmi şirin Baykuşlarla ne kadar güzel görünüyor. Aslında Battaniye olarak düşünülmüş fakat aynı zamanda  Poalar yatak ,karyola örtüsü gibi görünüyor. Bebek odaları ya da çocuk odaları yatak takımı olanlar bence harika durur. Yumuşacık poalar kumaşının en can alcı renkleri seçilerek battaniyenin şirinliğine vurguda bulunmuşlar. Kırlentiyle takım Baykuşlu battaniye .

Neyse Nasıl polardan baykuşlu yatak örtüsü yapılışı birazını ben anlatıcam birazını aldığım siteden alıp türkçeye çevirerek resimlerin altında paylaşıcam kaynak alta .

Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi

Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-2
İhtiyaç duyulan malzemelerin miktarı ile belirlenen seçilen boyutuna göre. Ben (ön plan için) 2 m sarı aldı ve kahverengi (kenar ve yastık kılıfı için) polar. O) daha az imkansız gibi ve diğer renklerin sayısını sayma değil), 50 cm tüm aldı. Biz turuncu, mor, beyaz, siyah, mavi, yeşil zeytin, kırmızı polar gereken uygulamalar için 150 cm kesme genişliği. Biraz yaprakları çeşitlendirmek için, bir büyük meydanda bir koyu yeşil fanila aldı. Dikmek yastık ve çarşaf ayrı öneriyoruz. Bu pratik olmaz gibi, polar üzerinden bir yastık yapmayın: kit kreş olacak ve% 100 bir yastık biliyorum dikmek nasıl yıkama gerektirir (72 cm kumaş 37 bir dikdörtgen atın bir yastık 1 cm 35 * 35 cm dikiş payı için.? .) Içinde yarım yüz katlayın ve ön stronsiyum, demir dikişler üzerinde doku sitesi nezashity gut-burkan 10-15 cm serip bir tarafını bırakarak, yaklaşık üç tarafı dikmek. Nezashity arsa sayesinde yastık dolu bir yastık doldurmak. Sonra kör dikişler ön tarafında delik dikmek için. Tüm ped hazır.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-3
Tüm renkleri zevkinize uyacak şekilde değiştirilebilir gider. Doku miktarına karar verdi ve 1. paragrafta satın almak için gidiyoruz. 3.. Desenler. Uygulamaları için desen yapma. Paragraf 2 bitki deseni sunulan itibaren ben ayrı bir baykuş tahsis ve bir A4 kağıda görüntü yazdırmak. Sonuç tam boyutlu bir baykuş sadece optimal büyüklüğü oldu
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-4   Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-5      Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-6
Tüm ayrıntıları ve kesim uygulamalarını izlemeyi kalem / keçeli kalem çevirmek.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-7
Baykuş yapmak için kalıblar
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-8
Hazır Dallar tekrar temele koyarak, dub, kuru erik, biz vardiya, yeniden, makyaj. Gerekirse, fantezi çevirin.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-9
Ayrıca (kenar için 4 cm, 4 +27 +4 = 35 cm dahil) gelecek yastık kılıfı 27 * 27 cm için temel kesip. Beraberlik ve küçük bir dal kesti.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-10
Bu hazırlık çalışmaları bitmiş ve güvenli bir kesim gidebilirsiniz!

4. Croy. Tüm ayrıntıları Kesme, ben birçok kez yavaş yavaş bir renkten diğerine, sonra başka gelen, karıştırılmamalıdır değildir ve ileri geri bez uzun uzunlukları sürmek değil. Buna 1. sarı polar, baz web (4 cm * 200 cm battaniye 110 elde kenar dahil) 104 * 194 cm ve 2 kare (* 35 cm 4 cm yastık kılıfı 35 elde etmek için kenar dahil) 27 * 27 cm 2. ekoselimi kenar için kahverengi polar, iki satır 8 * 8 cm ve 115 * 200, şeritler geri geri ve küçük bir marjla değil kesip. Iyi o zaman biter süs. Şeritli 5 ve tam olarak kesilmiş polar 5 * 28 * 37 cm şerit için 2 yastık kılıfı o kadar basit değildir. Ben 8 cm ve 5 cm Kağıt model genişliğini aldı ve yavaş yavaş yapağı onu tutturulmuş ve kesip. Çok düzgün çıktı.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-12
Kahverengi polar Daha biz yastık Hatchback olacak. Bir fermuar ile bir yastık (bu durumda, bir kare 36 * 36 cm kesmek) ve benim gibi düğmeleri ile bir yastık (bu durumda arka bıçak iki bölümden oluşacaktır, bir dikdörtgen 2 24 * 36 cm kesip: Burada 2 seçeneğiniz olabilir .). Dikiş yastık doğrudan aşağıda olacak. Ve ayrıca biz kahverengi şubesi var. Yapağı kesip şablon tutturulmuş.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-13
Tüm baykuş kabul edilir ve bir kerede tüm ayrıntıları kesip!

3. beyaz tül. Yani, biz gözlere (6 adet). Beyazlar, Ve küçük için daha büyük büyük baykuş deseni için (1 pc.). Ve karın büyük baykuş (1 ad.). Maaalenkie çevreler öğrencisini (8 adet). Işık parlama

4. mor polar. Küçük baykuş Vücut (3 adet)., Karın kukumav (3 adet).

5. turuncu polar. Küçük baykuş Vücut (3 adet)., Karın kukumav (3 adet).

6. mavi polar. Büyük kanat (1 ad.), Küçük kanatlar. ! Sol ve sağ kanat aynı değildir, onlar yansıtılmış. Kroim yarım kanatlar, desen (3 adet). Yüzü yukarı tutturulmuş, ikinci yarısı, kumaş yüzüne desen tutturulmuş (3 ad.). Gözler (6 adet).. Leves (8 adet.). Alternatif olarak, 6 adet için dışarı bölmek olabilir. genişletilmiş ve güzel bunları düzenlemek için nasıl dorezat daha bırakır karar göre her renk yaprakları;

7. yeşil polar. Küçük kanatları. Kroim yarım kanatlar, desen (3 adet). Yüzü yukarı tutturulmuş, ikinci yarısı, kumaş yüzüne desen tutturulmuş (3 ad.). Gözler büyük baykuş (2 ad.). Leves (8 adet).

8. zeytin polar. Küçük baykuş karın (3 ad.). Vücut büyük baykuş (1 ad.). Leves (8 adet).

9. siyah tül. Gözleri (8 adet.). Slitted gözler (6 adet).. Ben kahverengi kesiyorum, ancak siyah muhteşem;

10. kırmızı polar. Gaga (7 adet).

11. koyu yeşil kareli flanel. Yapraklar (16 ad.) (Yaprakları hakkında daha fazla anlatmak aşağıda) ikili yapın.

Uraaaaa! Tüm oyulmuş! Şimdi kesinlikle tüm uygulamalar birlikte eklenir ve çarşaf ve temel yatıyordu vardır. Biz hareket, biz sevinmek, doğru bak. Fotoğraf çekmeler! Bu önemli :) hepimiz ayrıntıları dikmek Sonra, biz fotoğraf yönlendirileceksiniz.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-14

Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-15

Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-16

Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-17
5. Terzilik. Adım gibi kroili, adım diker. Yine biz kolayca delinmiş yapağı bir iğne büyüklüğü 70 daha kalın almak olduğunu hatırlatmak. Orta hızda dikin, aksi takdirde Fliess gibi, çok hoş değil nedense düzensiz ve yavaş olacak, hızlı değildir. Açıklamak için? Bazı yaramaz o her zaman ayak altında dışarı atlamak için çalışır bir şey olur. Yani bu kumaş Tabii ki güçlü bir el :) seviyor, virajlı ve küçük Devreler ne olursa olsun düşük hızda dikin. Kesme iğneler parça uygulamalar. Özellikle küçük parçalar yapışkan örümcek ağı eklenebilir, ama başardı.

Konular bir ton yapağı veya 1-2 ton daha koyu seçin. Oldukça dikkat çekici sarı polar değişmeden alt iplik beyaz.

Hazır mısınız? Başlayın!

1.. Öğrencisini ilk yansımalarını diker. Onların çapı yaklaşık 4-5 mm kadardır. Dolayısıyla mümkün değil ileri geri parlama ortasında çevresel ve basit dikiş onları dikmek için. 6 adet.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-18
2. Daha sonra iki büyük gözbebeği iki büyük yeşil glazik büyük baykuş dikmek. 2 Adet.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-19
4. Daralmış dahil tüm gözler, gözlerin akı dikmek. Büyük baykuş hepsi biraz daha fazla olduğunu unutmayın. 7 adet.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-20
5. Nazikçe ve genellikle vücut ve dikiş baykuş tutturulmuş gözlerin Beyazlar. 7 adet.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-21
6. Proteinler ve aynı karın büyük baykuş dikiş iplikleri ile birlikte. 1 adet.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-22
7. Ayrıca, diğer tüm tummies))) 6 adet. Güneş bu zamanda dışarı peeked! Güneş ellerinizi doğrudan parlar çalışmak çok güzel!
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-23
8. Kırmızı gagası, gözleri kapsayan küçük bir proteinin diker. 7 adet. İpucu! Çocuklar çok küçük, o zaman tam gaga dikmek.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-24

Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-25
9. Şimdi dikiş en önemli parçası: ana tuval üzerindeki ince dallar. Dayanak (katta) geniş bir alana ayrıştırmak, o yüzden çok gevşek, gerginlik olmadan tek başına gitti. Kesinlikle temel kumaşın ardından tutturulmuş tüm dallar, gergin ya da o dikiş sonra buruşuk değildir.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-26
İpucu! Eğer tarafında küçük bir yer reddedilirse, merak etmeyin! İnce keskin bir makas özenle üzerinde kısaltıldı ve mükemmel kenar dikili olsun. Bu arada, dikiş ve mutlaka kontrol kırparak sonra her satırı, aksi takdirde bu uygulamalar görünümünde rahat olacaktır. Baz hattı üzerinde bırakılırsa, size ihtiyacımız yok sarı zemin üzerine kahverengi iplik sökmek zorunda. Kendini kontrol et!
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-27

İşte düzgün bir dikili almak için dallarıdır.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-28
10. Eğlence başlar! Bizim şubede Tesisi) neredeyse hazır cos))) Entourage! Diker. 7 adet.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-29
11. O zaman kanatlar. Sağ ve sol kanat aynı değildir, ama yansıtılmış unutmayın. Kazara polar yanlış tarafı dikmek değil, ve o yumuşacık belirgin fark etmedi. 13 adet. Yaşasın! Sovushka hazır!
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-30
12. Battaniye kenar diker. Öncelikle üst ve alt kısmında 2 şerit dikmek. Sonra sağ ve sol iki şerit. Teknoloji terzilik. Yanlış tarafında peçe devirmek, Bakey tutturulmuş ve yatak örtüsü kenarına dikmek.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-31
Battaniyenin kenarlarının dikilişi
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-32
13. Çarşaf üzerinde kenar diker. Ön taraftan 5 cm şeritler bir kare ve bir eşkenar dörtgen veya yamuk vardı sarı kare yastık önlemi sokmaktadırlar. Yakın sınır kenarına dikin.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-33
14. O zaman bırakır. Yapraklar bir fotoğraf rehberliğinde, ayrıştırmak. Kablolu olmayan küçük bir ipucu bırakarak, dikin. Sonra yaprakları daha dinamik ve daha canlı aplike olacaktır. Çocuklar çok küçük eğer Yine, tamamen bir şekilde yırtılır dikmek.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-34
Aşağıdaki gibi flanel yaprakları yapın. 7 mm eklenerek, her yaprak iki parça desen kesip. ödeneklere.
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-35
yapraklar
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-36
Tersten dikin çevirmek için biraz pay bırakın
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-37
çevirin ütüleyin
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-38
Sadece köşelerine çima çekiniz
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-39
Sivri uçları çima çekilmiş yapraklar
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-40
Kırlentlerin astarları arkadan görünüşü
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-41
kırlentlerde yastık sokma yeri
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi-43
kırlentlerin bitmiş halleri

Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi
Polar-kumastan-sevimli-baykuslu-bebek-battaniyesi-yapilisi

kaynak

Daha Fazlasına Bakabilirsiniz..
KEÇE VE DÜĞMELER İLE İLHAM VERİCİ FİKİRLER

Her türlü Dekorasyon ve süsleme çalışmaları için kullanabileceğiniz Düğme ve Devamına Bak

KEÇEDEN EMZİKLİ BEBEK BUZDOLABI SÜSÜ TARİFİ
kece-emzikli-bebek-magnet

İnce Keçe kumaşı ile yapılan Keçe Emzikli Bebek Buzdolabı süsü,Bebek Devamına Bak

KEÇE İLE HARİKA ŞEYLER
kece-susler

Keçe Oda ve Duvar Süsleri,Keçe Doğum günü ve Diş Buğdayı Devamına Bak

KEÇE ELMA AĞACI İLE ŞİRİN DEKORASYON
kece-elma

Mutfak Dekorasyonuna önem veren ve şık bir Mutfağının olmasına önem Devamına Bak

USTA SINIFI KEÇE MOBİL MODELLERİ
kece-mobil-modelleri

Islak Keçe ile yapılan Usta Sınıfı Keçe Mobiller ile yapılan Devamına Bak

KEÇE EL ÇANTASI NASIL DİKİLİR
Kece-el-cantasi-nasil-dikilir

Keçe ile yapılan Saplı El Çantasını isterseniz Tablet çantası veya Devamına Bak

KEÇE VE MEŞE PALAMUDUNDAN HARİKA SÜSLER
kece-ve-mese-palamudundan-susler

mese-palamudu-bebekler Yuvarlama Keçe Teknikleri-Kimin ıslak keçe Devamına Bak

KEÇEDEN OYUNCAK MİNİK BEBEKLER
kece-minik-oyuncak-bebekler

Keçeden yapılan Minik Oyuncak Bebekler-Keçe kumaşı ile nasıl Oyuncak Bebek Devamına Bak

ÇOCUK ODALARINA BAYKUŞ YASTIKLAR

Çocuk ve Bebeklerin odaları için Kendin dik  Şirin Kuşlu Yastıklar Devamına Bak

FARKLI ŞEKİLLERDE KULLANILAN KEÇE ÇANTA

Kesimi oldukça kolay olan Keçe Pratik değişik şekillerde kullanılan Çanta Devamına Bak

KEÇE İLE SEVİMLİ YETİ OYUNCAK YAPIM AŞAMALARI

Rengarenk Keçeler ile Yapılan Oyuncaklar arasından sizlere Yeti Süper Kahraman Devamına Bak

İNCE KEÇEDEN KAPIYA TAKILAN KAPI SÜSÜ ÇELENK YAPIMI
ince-kecelerden-kapi-susu-celenk-yapilisi

En İnce keçelerden 1 saatte yapabileceğiniz Kolay Kapı Süsü Çelenk Devamına Bak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz