PLASTİK ŞİŞEDEN ŞIK KÜPE NASIL YAPILIR


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Plastik Şişelerden Orijinal Harika Takılar Küpeler

Buyurun sizlere Plastik şişelerden Küpe Yapımı. Renkli pet şişelerden kendinize rengarenk güzel Küpeler yapmak isterseniz resimlerdeki talimatları izlemeniz yeterli.

Örnekteki Plastik şişe ile yapılan takı Küpede Dikdörtgen şekiller kullanılmış arzu ederseniz kalp şeklinde, çiçek şeklinde ya da yuvarlak kare gibi daha bir çok değişik şekillerde keserek kendinize her kıyafetinize uygun güzel Küpeler yapabilirsiniz.

Burada resimdeki Küpenin içine şeffaf renklerde bir boncuk yapıştırılmış sizde küpeyi daha şirin ve güzel hale getirebilmek için oya pulları, minicik renkli şekilli düğmeler, inci boncuklar gibi bir çok materyalle süsleyebilirsiniz.

Burada dikkat ederseniz mavi pet şişenin çizgilerinin olduğu yerlerden keserek değişik bir şekil vermişler. Renkli pet şişeleri içinde meyve suyu satılan küçük şişelerden temin edebilirsiniz. Şişelerden küçük dikdörtgen şekiller kestikten sonra bir mum ya da çakmak yardımı ile kenarlarını hafifçe yakarak keskinliğini alıp hazır ısındığında yumuşakken elinizle biraz kıvrımlar oluşturunuz.

Bir uhu sayesinde iç içe şekilleri yapıştırın en son içine boncuk gibi bir şey yapıştırarak küpe telini takınız. Kolay gelsin.

plastik-siseden-yapilan-kupe

plastik-siseden-yapilan-kupe

One thought on “PLASTİK ŞİŞEDEN ŞIK KÜPE NASIL YAPILIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir