pitircikli-fistikli-lif-modeli

PITIRCIKLI FISTIKLI LİF MODELİ TARİFİ


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi

Motifli Lif Modeli olan Tığla yapılan Kare Pıtırcıklı Lif Modeli Videolu Lif Yapılışı ile Yeni 2018 Lif Modelleri içinden sizler için seçtiğim çok güzel Çeyizlik Hamam Bezi Örneği.

Az önce yine benzer Çok amaçlı Tığ işi Modeli olan Çiçekli Kilim Desenli bir model daha paylaştım. Bu model de çok beğendiğim Değişik örülen Lif modeli gibi ilginizi çekebilir.

pitircikli-2-renkli-lif-modeli-tarifi
pitircikli-2-renkli-lif-modeli-tarifi

Motifler yapılırken birleştiriliyor ve model gerçekten güzel olmuş. Aynı önceki Tığ Örgüsü Örnek gibi Pıtırcıklı Fıstıklı Çiçekli Model de bir çok alanda kullanılır.

Yatak örtüsü olarak pastel renkli ipler ile farklı bir Örtü yapabilir ya da olduğu gibi Kare Lif Modelleri yapabilirsiniz.

Modelin kenarlarına uygulanan Motif çevresinde ki gibi Pıtırcıklar Lif Kenarı olarak çok yakışmış.Bu Kenar örneğini başka lifler ya da Bebek Battaniye kenarı olarak ta kullanabilirsiniz.

Pıtırcıklı Fıstık Lif Modeli Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “PITIRCIKLI FISTIKLI LİF MODELİ TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir