Teknoloji PES FUTBOL OYUNU TELEFONLAR İÇİN GELİYOR

PES FUTBOL OYUNU TELEFONLAR İÇİN GELİYOR

227
pes-android-oyunu

PES iOS ve Android‘e Geliyor
Konaminin en çok sevilen ve en çok dünyada tutulan oyunu pes oyun serileri özellikle son yıllarda inanılmaz gelişen akıllı telefonlar için Japonlar tarafından uyarlanacak.

Özellikle şuanda cep telefonları için birçok manjerlik oyunu olmasına rağmen hiçbiri gerektiği gibi tutulmuyor.

Tokyo menşeli oyun geliştiricisi Konami sevilen oyunu Pro Evolution Soccer’ın menajerlik türündeki yeni oyununu iOS ve Android platformlarına taşıyacağını açıkladı.

Şu anda mobil uyumlu böyle bir oyun bulunmamaktadır. Yeni yapılacak bu oyun bir ilk olma özelliği taşıyor. Ama en önemlisi lisans konusu yine sorun yaşatacak gibi görünüyor.
3D mekaniklere ve 1.500’ün üzerinde yıldız oyuncunun gerçek fotoğraflarının kullanılacağı PES Manager‘ın yaz aylarında App Store ve Google Play Store’daki yerini almasını bekliyoruz.

pes-android-oyunu
pes-android-oyunu

Gene birçok lig ve futbol takımı bu oyunda olmayacak sebebi ise yapılan sponsorluk antlaşmaları ve isim hakkından doğan yasal sorunlar.

Avrupa liglerinin ağırlıklı olacağı PES Manager’da birçok oyun modunun bulunacağı söyleniyor. Bakalım Konami bu hamlesi ile 2011 yılından beri yatırım yapmadığı mobil platform kullanıcılarını tekrardan geri kazanabilecek mi?

EVET PES TUTNUKLARI SİZLERDE BU KONUYLA İLGİLİ YORUMLARINIZI YAPIP FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNABİLİRİZ.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz