PES EDENLER BAKSIN BU SAYFAYA

Benim Kalemimden

MUCADELE

Her ne kadar bir hobi,el işleri,ödev konuları,Eskileri değerlendirme ağırlıklı bir site olursa olsun nazarca.com , sizlerle hissettiklerimi,anılarımı,sevinçlerimi,beğendiklerimi,taktir ettiklerimi,Beni mest edenleri,kızdıranları,Hayretler içinde bırakanları  kısaca sizinle paylaşmak istediklerimi tüm samimiyetimle hissettiklerimi sizlerle paylaşmayı çok seviyorum.Bugün sizlere bir video izletmek istiyorum.Eğer hayattan umudunu kesmiş,kendine olan inancını kaybetmiş, hedefi kalmamış, mücadele ruhunu yitirmiş,pes etmişlerdenseniz izleyin altaki videoyu. Sonra aynada bir bakın kendinize önünüzde hiç bir sınır olmadığını göreceksiniz. Sizin yapabileceklerinizin sınırı yok,inanın kendinize. Büyük düşünün, büyük yaşayın. Bakın ben hiç umudumu, kendime olan saygımı,sevgimi ve inancımı kaybetmedim. Hani bir söz var . Beni öldürmeyen acı, güçlü kılar. Mücadele etmek benim ruhumda var. Ya mücadele olmazsa haytta umut mu kalır? hep bir hedefim oldu , hep hedeflerim için Mücadele ettim. Kimi gün hayellerimden birine ulaştım , kimi gün diğeri için mücadeleye devam ettim.Kaybettimi ne mi yapıyorum? Tabiki o hayali için mücadele etmeye devam ediyorum.Biliyorumki o yolda başka güzel şeyler öğrenirim hayatta.Yani vesselam uzun lafın kısası, Mücadele ruhunuzu kaybetmeyin. Kendinize en çok siz inanın,sevin kendinizi ve sınırlarınızı zorladığınızda hissedecekleriniz sizi cezbedecektir. Mücadele bir insanı güçlü kılar,hayata bağlar heleki mücadelenizde siz kazanan taraf olduysanız. He bu arada mücadeleyi kaybettiğinizdede üzülmeyin. Bırakın hayaliniz olsun,hedefiniz ,umudunuz olsun bu sizi hep ayakta tutar. Haydi şimdi beraber izleyelim bakalım siz ne hissedeceksiniz ve alta yorumlarda ne yazacaksınız merak ediyorum.

Kalın sağlacakla. nazarca.com  Dilek özatmaca (özsoylu)

Şimdi sessizlik sağlayın açın pc nin sesini arkanıza yaslanın ve izleyin videoyu!

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “PES EDENLER BAKSIN BU SAYFAYA”

  1. Kendi yazıma ilk yorumu benim yazmam komik kaçıcak ama:) Yzamadan duramıyacağım :) Hani şu videodaki koç gibi Motive etmeyi Türkiyede ancak Fatih Terim yapar ki ben Fenerbahçeliyim bunu itiraf ediyorum.Büyük adam Fatih Terim beyefendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir