El İşleri PASPAS MODELİNDEN LİF MODELİNE UYARLANAN GENİŞ LİF

PASPAS MODELİNDEN LİF MODELİNE UYARLANAN GENİŞ LİF

695
3-renkli-labirent-lif
3-renkli-labirent-lif

Paspas modeli iken Lif modeline uyarlanan Örgü El Bezi Banyo örgüsü Lif Örneği Örgü Runner,Paspas ve Bebek Battaniyesi olarak ta büyütülerek yapabilirsiniz.

Banyo içine Örgü Klozet Takımı gibi çeşitli günlük kullanılan Örgüler için 3 renk Örgü Koton iple 4-7 arası Tığ yeterli gelecektir.

Komar Çiçeği Lifi Yuvarlak renkli iplerden yapılan adını çiçekten alan bir model.Bunu da geçen gün çok beğenerek sitede sizlere sunmuştum.

genis-buyuk-orgu-lifler
genis-buyuk-orgu-lifler

Aslında Oldukça Büyük ve Geniş bir Ovunma bezi olması onu daha kullanışlı kılıyor. Minik avuç içi kadar Süslü Lif modelleri görünüş olarak şirin görünse de iş kullanmaya geldiğin de aynı hissi vermiyor.

Sürekli ip kesmeniz gerekeceği için elinizin altında makas örgüde ayrım yapmak için Ataçlar kullanmanız gerekebilir.Ataç yoksa çengeli iğneden yararlanabilirsiniz.

paspastan-lif-modelii-yapimi
paspastan-lif-modeli-yapimi

Fıstık tepesine 1 tane fıstık yaparak toplam 3 fıstık yapın 3. fıstık üstüne açık fıstık ile yıldız tekniği yapılır. Bu modeli bu şekil de yazarak anlatmak neredeyse bana imkansız gibi geliyor. Siz en iyisi direk videoyu izleyin rahat rahat yapın.

Labirent Lif

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz