PAPATYALI KENAR OYASI ANLATIMLI

papatya-kenar-oyali-yazma1
papatya-kenar-oyali-yazma1

Papatyalı Yapraklı Kenar Yazma Oyası Videolu Yapılışı için sayfaya bakabilir izleyerek 21 numara Tığ ve 3 renk Oya ipleri ile modele hemen başlayabilirsiniz.

Serum Halkası ve Oya Halkası olarak ta bilinen en küçük Serum halkalarını Papatyaların ortası için Derya hanım kullanmış.

papatyali-yazmalar-oyalar
papatyali-yazmalar-oyalar

Elinde hazır Oya halkası bulunmayanlar 7-8 zincir ile Yuva yaparak modeli halkasız da yapabilirler. Kum Boncukla Yazma Oyası Tarifi için de önceki modele bakabilirsiniz.

Papatyanın ortasından Sarı ip ile ilk olarak Papatya Oya motifleri hazırlanıyor ve Yeşil olan Alt sıra Oya yapıldıktan sonra Motifler ekleniyor.

Aralarda ki yapraklar örnek anlatımı olduğu için sık,sık yapılmış.Ama siz yaprak sayısını artırıp daha aralıklı motifli Tığ oyası olarak ta yapabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*