El İşleri Bebek Örgüleri OYUK YAKALI MOTİFLİ KIZ ÇOCUK YELEK ÖRMEYİ İZLE

OYUK YAKALI MOTİFLİ KIZ ÇOCUK YELEK ÖRMEYİ İZLE

3914
oyuk-yakali-motifli-2-3-ys-yelek
oyuk-yakali-motifli-2-3-ys-yelek

Oyuntulu Yakalı Motifli 2-3 yaşa kadar çocukların giyebileceği Örgü Kare Motifli Çocuk Yelek Tarifi, yapılışı,motif birleştirmesi ve bitirilişi.

Örgü Motifli Bebek Yelek modelleri için sayfamıza daha size önerebileceğim bir çok güzel farklı motifli yelek modelleri bulunuyor.

pembe-kare-motifli-oyuntulu-yakali-kiz-yelek
pembe-kare-motifli-oyuntulu-yakali-kiz-yelek

Bu makale içerisinde link olarak sizlere bunu da vereceğim, ayrıca sayfa altında benzer yazılar içerisinde diğer yelek modellerine de ulaşabilirsiniz.

Tabii ki sadece kız çocuklar, kız bebekler için değil yetişkinler için de Çiçekli Motifli Bayan Yelek Modeli tarifi gibi farklı modellerimiz de var.

motifli-oyuk-yaka-kiz-cocuk-tig-yelek
motifli-oyuk-yaka-kiz-cocuk-tig-yelek

Eteği püsküllü motifli Kız Bebek Yeleği Kolay Tarifi ile yine farklı başka bir modelimiz bir de Kız çocuk yeleği 5-6 Yaş Kız Çocuk Hanım beğendi motifli Yelek modeli sayfamızda görebilirsiniz.

Şimdi bugünkü modelimiz Oyuk Yakalı Motifli Çocuk Yelek Yapılışına bakalım. 3,5 no Tığ ve örgü bebe ipleri ile model yapılıyor.

kare-motif-2-3-ys-kiz-yelekleri
kare-motif-2-3-ys-kiz-yelekleri

Bu yeleğin aynısını Büyük bedenler, ya da büyük çocuklar için uygulamak isteyenler motifleri bir iki sıra fazla örebilirler. Ya da motif sayısını artırarak aynı modeli farklı bedenlere göre de yapabilirler.

Bir Yelek oluşturmak için Toplam 16 tane tam kare motif yapılıyor ve bu motiflerin her bir yapıldıktan sonra birbirine eklene eklene Yelek bitiriliyor.

Son Motifli Kız Yelek Videosu Sesli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz