ÖRÜMCEKLİ 2 Lİ TAKIM LİF TARİFLERİ

İkili-orumcekli-2-renkli-lif-takim
İkili-orumcekli-2-renkli-lif-takim

2 Parçadan oluşan 2 renkli Ortaları Üçgen Fıstıklı çevreleri Örümcek Modelli Takım 2 Lif Lif Modeli Tarifi. Her iki model de sonuna kadar Video ile gösteriliyor.

Aynı örneği kullanarak Saplı Uzun Lif ile takımı 3 Lü Lif Takımı olarak ta yapabilirsiniz. Bu verdiğim linke baktığınız da orada Kalpli,Kese ve Yıldız Lif Takım Tarifi de videolu bir şekilde gösteriliyor.

kare-sari-beyaz-orumcekli-takim-lifi
kare-sari-beyaz-orumcekli-takim-lifi

Lif ipleri için 2 renk Bonbon Kristal Lif ipi ve  Tığ için 7 numara Tığla ile modelleri yapmaya başlıyoruz.İlk olarak Kare Modelli Lif yapımı nasıl ona bakalım.

Kare olan model ortadan başlanıyor. Kare olan Sarı bölüm için 6 fıstık yapılarak başlanıyor sırası ile çevresi ve en son  Beyaz Lif Kenarı yapılıp bitiriliyor.

sapli-kese-cicekli-yeni-takim-lif-ornegi
sapli-kese-cicekli-yeni-takim-lif-ornegi

Günün Tığ işi Kadın Örgülerini de görmek için önereceğim Son yayına aldığım Uzun Kollu File Bayan Bluz Modeli yapımı da burada.

Kare Örümcekli Takım Lif Videosu

Çiçekli Saplı Kese Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*