ORTASI FISTIKLI KILÇIK LİF YAPIMI

fistikli-kilcik-lif-yapimi
fistikli-kilcik-lif-yapimi

Kılçık Lif Modelleri değişik başlama teknikeri ile yapılıyor.Ancak bu model de Fıstıklı Kılçık Lif Modeli olarak biraz daha farklı.

Kılçık Banyo Lifi aslında benim Mayıs ayında yayınladığım  Ovunma  Bezi Lif modellerinden. Ancak farkı kişiler tarafından gösterilen modeli bu renkler ile de görün istedim.

kilcik-lif-3-renkli-model
kilcik-lif-3-renkli-model

Şerit İnciden Oya Tarifi de az önce çok yeni yayınladığım severek paylaştığım Metre incili Yazma ve Havlu Oyası modeli olarak önerilen Namazlık Oyası ya da Mevlüt Örtü Oyası olarak ta yapabileceğiniz Motifli Oyadır.

Boyut olarak ta ideal boylarda olan model Pembe,Beyaz ve Mavi renkler ile uyum için de.Bu modelin ilk videosunun anlatımı Sevgili Örgü Sevdası Ebru hanıma aitti.

Fıstıklı Kılçık Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*