ÖRNEKLİ ROBALI PEMBE KIZ YELEK TARİFİ

Pembe-robali-ornekli-kiz-cocuk-yelek
Pembe-robali-ornekli-kiz-cocuk-yelek

Kahve Çekirdeği Örgü Motifi ve Yaka Roba da kullanılan Üçgen örneği ile Videolu Bebek Yelek Yapımını izleyerek öğreneceğiniz Tam açıklamalı Yelek Tarifi.

Kahve çatlağı Örgü Modeli ile bebek battaniyeler,hırkalar,bereler ve bayan yeleleri ile ilgili bir çok anlatımlı Örgü Tarifleri sitemiz de bulunuyor.

robadan-pembe-yelek-tarifi-kiz-cocuklara
robadan-pembe-yelek-tarifi-kiz-cocuklara

Bu Yelek için Yeleğin alt kısmında aralıklı olarak örülen Kahve çekirdeği örnekli model için 3,5 numara Misinalı ve normal örgü şişleri kullanılıyor.

Tek bir seferde Robadan başlanan yelek modeli koltuk kesimi yaka oyuntusu sonrasında örnek ile devam edilip bitiriliyor.

Nako Lüks Minnoş ip ile 52 ilmek atılarak yakadan haraşo örülerek başlanan Yelek için 3-4 yaş çocuklara kadar bu Yeleği giydirebilirsiniz.

Toplam 265 ilmek ile yapılan Yelek ilmek ayırmada Kollar için 55 ilmek-Arka 73 ilmek-Ön için 41 ilmek ayrılıyor.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*