El İşleri Bebek Örgüleri ÖRGÜLERE KAR DÜŞTÜ MODEL DESENİ YAPIMI

ÖRGÜLERE KAR DÜŞTÜ MODEL DESENİ YAPIMI

708
Nazarca-kar-dustu-2-renkli-kolay-orgu-yapilisi
Nazarca-kar-dustu-2-renkli-kolay-orgu-yapilisi

İki renkli örgü modellerinden Kar düştü örgü modeli görüp görebileceğiniz en şirin 2 renkli örgü desenine sahip ve yapımı da oldukça basit.

Kar düştü örgü modeli sevgili Teslime hanımın kendi kanalında paylaştığı çok güzel iki renkli örgüler den. Yapımı basit, modeli güzel, bebek örgülerine uygun bir örgü modeli çalışması.

sis-orgusu-kar-dustu-model-yapilisi
sis-orgusu-kar-dustu-model-yapilisi

Bizler ile Kar tanesi örgü modeli yapılışı adı altında paylaşılmış. Mavi beyaz ve kırmızı beyaz ip ile farklı şekillerde 2’şer ayrı renk ile örülmüş.Çocuk Hırka,Yelek,Kazak ve Süveter örgülerine pek yakışır.

kirmizi-beyaz-kar-dustu-orgu
kirmizi-beyaz-kar-dustu-orgu

2 Renk Örgü Modelin altında 3 diş haroşa örgü ile başlamış olan kırmızı beyaz hem de tekli lastik ile yapılan mavi beyaz örgü modellerini görüyorsunuz. Her türlü lastik altına çalışabilirsiniz.

orgu-kar-dustu-modeli
orgu-kar-dustu-modeli

Daha Kalın ip ile yapıldığında kırmızı beyazlı örgü gördüğünüz gibi Desenler daha belirgin oluyor. Kar düştü örgü modelinin ters yüzünde de çizgi çizgi minik minik bir desen oluşmuş.

Kartanesi 2 Renk Örgü

  • Hem kalın örgü ipleri hem ince örgü ipleri ile motif çıkarılarak bizlere nasıl? göründüğü hakkında fikir veriyor. Kırmızı renkte olan 4,5 no şiş ve Kalın ip ile hazırlanmış.
  • Kışlık örgüler de modelin daha iyi ortaya çıkması için siz de böyle kalın şiş ve Kalın ip kullanabilirsiniz. Model her türlü türlü çeşidine uygun.
  • Mevsimlik örgülerde yeşil beyaz gibi görünen örgü modelinde 3 numara örgü şişi, Koton örgü ipleri ile model çalışılmış.
  • Renkli kar düştü örgü modeli 2 ilmek ve katlarından oluşan bir model. Yapacağız modele göre çift ilmek olacak şekilde attıktan sonra, örgünün ön yüzüne geldiğinizde modeli uygulamaya geçebilirsiniz.

Kaynaklar:Post yazı nazarca.com-Videolu Anlatımı Teslime’nin Hobi Dünyası Kanalına Aittir.

Kar Desenli İki Şiş Örgü Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz