Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖRGÜDE KURDELELİ FİYONK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜDE KURDELELİ FİYONK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

988
fiyonk-kurdeleli-blanket-battaniye
fiyonk-kurdeleli-blanket-battaniye

Örgüde Fiyonk Kullanma-Örgü Fiyonklu Bebek Battaniyeleri,Örgü Fiyonklu Bebek Yelekleri için çok kullanılan Kurdele ile Örgü İçinde Fiyonklu Örnek Türkçe videolu açıklamalı yapılışı.

Fiyonklu Örgüler için sizlere fikir vermesi adına ayrıca sayfada 27 tane Fiyonklu Örgü Bebek Örgü Modelleri de paylaştım.

Baby -Blanket -And -Cardigan- Stitch
Baby -Blanket -And -Cardigan- Stitch

Şiş işi Örgü Modellerinde fiyonk Kullanımı için bazen Örgü içinde bazen daha sonra örgü bitince Kurdele ile Fiyonk yapılarak Örgü deseni üstünden dikiliyor.

Fiyonklu Kurdeleli Örgüler de Boncukla süsleme değişik Organze Tüller,Renkli ince şerit kurdeleler çok yakışıyor.

Resimlere Tıklayıp Yakından Görebilirsiniz

Fiyonkları Fantezi ipler ile  tabi kalın örgü ipleri ile nasıl yapmışlar onu ve Örgü içinde alttan ilmek alarak yapılan Fiyonklu örnekleri galeriden görebilirsiniz.

Tığla örgü Şapka yapılışı Açıklamalı Pullu İple Çiçekli Şapka nasıl yapılır? burada detayları ile anlatımı ve Türkçe videosunu izleyebilirsiniz.

Güncelleme: 31.10. 2019

Fiyonklu Kurdeleli Örgü Yapılışı Video

Very Pretty Baby Blanket And Cardigan Stitch Pattern

For My spanish viewers este patrón de puntada es de 28 filas Repita el patrón abd necesitarás lanzar en múltiplos de 16 + 8 + 12 puntadas de borde

For my indian viewers ye pattern 28 Rows ka pattern hai And isme aapko multiples of 16 + 8 + 12 egde stitches dalna hoga.


2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz