Menü Kapat

yandan-dugmeli-modern-orgu-bayan-yelek-tasarimi

ÖRGÜ YANDAN DÜĞMELİ BAYAN YELEK TASARIMI TARİFİŞiş ile Çok Detaylı Tarifi olan  Yandan Düğmeli Önden İki Pens yapılan Kadın Yelek Tasarımı Hepinizin İzleyince yapabileceğiniz şekilde Yapım aşamaları gösteriliyor.

Yeleğin yapım aşmaları için Nako vega tweet 31756 renk no- 4 yumak 195 m uzunluk akrilik-4 no şiş. İlmek sayılarını değiştirmeden 5 numara Şiş ile 42-44 Bedenlere de yapabilirsiniz. Ancak öncelikle kendi ölçünüzü baz almalısınız.

Yelek beden 38- 40 büyütmek için penslerin sağ ve sollarından 1 er ilmek büyütün toplamda 4 ilmek 1 beden büyütmüş olur.

94 ilmekle başlanıp tüm ilmekler düz bir şekilde örüldükten sonra Pens atma başlar.Bunun için 24 ilmek düz örülür ilmek öne alınır ortada 44 ilmek her iki yan da 24+24 ilmek Pens yapılır.

orgu-kadin-yelek-tasarimi-tam-anlatim
orgu-kadin-yelek-tasarimi-tam-anlatim

Omuz ile etek arası 63 cm- Koltuk altından koltuk alana 38-Kol altından etek ucu 40 cm.Bu ölçüler 38-40 bedenler için.

orgu-yakali-yandan-dugmeli-yelek-tasarimi-bayan
orgu-yakali-yandan-dugmeli-yelek-tasarimi-bayan

Sevgili Hanımlar bazen benden Örgü Derginiz var mı? diye soranlar oluyor.Onlara da belirttiğim gibi Sitemde bulunan Model Tarifleri çeşitli hanımlara Ait.Örgüleri Ben örmüyor sadece Burada Sitem de ve Sayfalarım da sizler için Paylaşıyorum.

Bu Güzel Örgü 38-40 Beden Şiş İşi Yelek Tasarımı Sevgili Işıl Balaban Hanıma Ait.Çalışmayı bizlere o gösteriyor ve öğretiyor.Kanalının adı Örgü Tasarım. Aynı zamanda Işıl Hanımın Örgü Tasarım Dergisi de bulunuyor.

Facebook ve Nette arama yaptığınız da Derginin adı ya da Kanalının adını yazarak ulaşabilir Detaylı Örgü Modeli Tarifleri Örgü Tasarım Dergisini Satın alabilirsiniz.

1 Comment

  1. Geri bildirim: BÜYÜK BEDEN TIĞLA ÖRGÜDEN ANNE YELEĞİ TAM ANLATIMLI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir