orgu-seher-yildizi-model-anlatimi


ÖRGÜ SEHER YILDIZI YAPILIŞI

Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Yelek Örnekleri

Seher Yıldızı Örgü Modeli yapılışı-Harika bir Şiş Örneği ile sizlere Çok ama çok beğendiğim 2 Renkli Örgü Modeli olan Örgü Seher Yıldızı Modelinin Türkçe Videolu yapılışını göstermek istiyorum.

Modeli anlatan Canım Arkadaşım Nejla hanım çok şık Bebek Yelekleri,Hırkaları,Bereleri,Battaniyeleri kısaca Her şey örülen Örgü modelini bizlere Nejla hanım anlatıyor.

orgu-seher-yildizi-model-yapilisi
orgu-seher-yildizi-model-yapilisi

Örgü Dantel Moda Örgüleri Youtube Örgü kanalına Abone olabilir ve Güzel Örgüler den haberdar olabilirsiniz. Tabi bu tüm kanallar için geçerli.

“Bu kadar Kibar ve Güzel Örgü Modelleri İstiyorum” Diyen hanımlar lütfen Zümrüt Gözü Örgü Modeline bakmadan geçmeyin.Zira şu anda en çok bakılan Örgü Modellerim içinde.

Model 2 renk üzerine kuruluyor. Daha önce gördüğüm ve paylaştığım bir Örgü. Ancak! Önceki modelde Yıldız Çiçekler çok büyük olduğundan kaba görünüyordu ama bu o kadar Şirin Örgü modeli ki ne örülürse örülsün her şeyi daha güzel gösterir.

Bundan önce Paylaştıklarımı da görmek isterseniz Penguen Şeklinde Lif Modeli ve Oluklu Boyunluk Modeli yapılışı için buradan ulaşabilirsiniz.
Örgü Seher Yıldızı Video

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “ÖRGÜ SEHER YILDIZI YAPILIŞI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir