ÖRGÜ SAÇILAN TRABZAN ŞAL MODELİ YAPILIŞI

sacilan-trabzan-sal-modeli-tarifi
sacilan-trabzan-sal-modeli-tarifi

ğla Örgü Saçılan Trabzan Şal Modeli ile Tarz ve Stil sahibi Hanımlar Örgü Fular,Boyun  ya da Omuz Şalı modeli yapabilir videoyu izleyerek Örneği öğrenebilirsiniz.

Bu Şal için yaklaşık 2 Yumak Angora ya da Alize ip kullanmanız ve 2,5 ml Tığ yeterli olacaktır.Ebruli iple yapılan Modelin ne kadar güzel göründüğüne bakabilirsiniz.

tig-isi-sacilan-trabzan-sal
tig-isi-sacilan-trabzan-sal

Emine hanım modelin net anlaşılması için Modeli tek renk bir ile gösteriyor.Siz örneği iyice öğrendikten sonra istediğiniz ipi kullanın.

Şal olarak tavsiye edeceğim Yine Bugün yayınlanan Şal Örneklerinden Küçük Kalpli Şal Modelinin de yapılışı için buradan ulaşabilirsiniz.

Son yayınlanan Bebekler için ve Erkek çocukları 1 yaştan başlayan yaşlara göre Tunus Örgü Damat Yeleği yapılışını da inceleyebilirsiniz.
Saçılan Şal Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*