ÖRGÜ ÖRMEDE İLK ÖĞRENİLENLER
aciklamali-orgu-teknikleri-yapilisi

ÖRGÜ ÖRMEDE İLK ÖĞRENİLENLER


Örgü Örme Teknikleri içinde İlmek Atma,İlmek atmanın farklı şekilleri,Haraşo(Haroşa) Tekniği ve Düz Örgü Tekniği ile Ana  Temel Şiş Örgü Tekniklerini Örgü bilmeyenler için Açıklamalı ve Türkçe videolu.

temel-duz-orgu-teknigi
temel-duz-orgu-teknigi

Örgü El işleri örmek isteyen ancak bilmeyen Örgü Örmeyi sıfırdan öğrenenler için Örgüye Başlama Teknikleri ve Örgü modellerinde mutlaka kullanılan ve çeşitli örme teknikleri ile Örgü Örneklerini oluşturan Ters-Düz denilen Düz ve Haraşo modelleri.

Düzgün Örgü Örme teknikleri için burada değişik ve Güzel Örgü Örmenin püf noktalarını öğrenerek Örgülerinizi ne sıkı ne de gevşek örmeden elinizin ayarını bulacaksınız.

Zamanla Örgü tekniklerin de kendinizi geliştirip Örgü El bezleri,Örgü Atkılar derken Örgü Yelekler,Battaniyeler,Örgü Elbiseler,Kazaklar ve Hırkaları buradan öğrenerek daha rahat yapabilirsiniz.

Örgü Kesme,Örgü Bitirme ve Örgü Lastik Modeli öğrenme diğer Örgü Örneği Teknikleri olarak zamanla öğrenebilir kendinizi modeller üzerinde geliştirebilirsiniz.

Tığ işi Örgü Teknikleri içinde sitede ki menüye Tığ işleri bölümüne bakabilir iyi kötü Tığ Örnekleri nasıl yapılır? biliyorsanız yeni bir model olan 10 Diş Battaniye modelinide buradan öğrenebilirsiniz.

orgu-duz-modeli-teknigi
orgu-duz-modeli-teknigi
temel-haraso-teknigi
temel-haraso-teknigi

Haroşa-Haroşa Nasıl Örülür-Temel Örgü Teknikleri

Düz ve Ters Örgü-Temel Düz Örgü Teknikleri

Örgü Örmeye Nasıl Başlanır-Örgü İlmek Atımı 1

Örgüde İlmek atma 2. tekniği

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın