orgu-komsu-burgu-ornegi

ÖRGÜ KOMŞU BURGULAR MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Komşu Burgular Örgü Modeli birbirine yakın mesafede yapılan sıra ile düz ve ters örgü modelleri ilerleyen Türkçe videolu Örgü Komşu Burgular Modeli yapımı.Tek renkli kolay Saç örgüsü Şiş işi modelleri seven hanımların beğendiği modellerden.

Hts Tube örnek anlatımı ile videodaki hanımefendi Örneği Bebek Battaniyeleri için önermiş.Düzgün Örgü örneği anlatımı ve Anlaşılır Örnek çıkarma tarifi ile bu örneği keyif ile kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Komsu-burgu-modeli-yapilisi
Komsu-burgu-modeli-yapilisi

Bugünün diğer örneklerine de her zamanki gibi değinmek gerekirse sizlere Hem tek renk örülen örgüler hem Renkli örgü modelleri için Örnekler sundum.

İlk olarak 2 Renkli Dalgalı örgü modelini tanıyalım.Şiş işi Örnekler de Zigzag Modeli Örnek olarak ta bilinen 2 renkli Örgü ipleri ile daha belirgin ve hoş görünen ama tek renkli de çok şık bir örgü örneği olan model Türkçe anlatımlı.

Boncuklu Bebek Örgüleri bana çok doğru gelmiyor ama Boncukları yutmayacak kadar büyük ya da koparamayacak kadar küçük Bebekler için Örgü Boncuklu Yelek modeli değişik Örgü Tekniği ile ilginizi çekecektir.

Örgü Misafir Şekeri şirin,deseni ile etkileyici ve Örgü modeli olarak örgü modellerinde çok güzeluran Şiş İşi Örgü Modeli Misafir Şekeri Model yapılışına buradan bakabilirsiniz.

komsu-burgu-modeli
komsu-burgu-modeli

Komşu Burgular Örneği

orgu-komsu-burgu
orgu-komsu-burgu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “ÖRGÜ KOMŞU BURGULAR MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir