El İşleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ KEDİ PATİSİ ÖRNEKLİ BEBEK HIRKA VİDEOLU YAPIMI

ÖRGÜ KEDİ PATİSİ ÖRNEKLİ BEBEK HIRKA VİDEOLU YAPIMI

1897
Kedi-patili-orgulu-ajurlu-bebek-hirka
Kedi-patili-orgulu-ajurlu-bebek-hirkaKedi-patili-orgulu-ajurlu-bebek-hirka

2 Adı olan olan Kedi patisi örgü modeli ve Kedi tırmığı örgü modeli yakadan başlanan tek Çiçek süslü Örgü Ajurlu Bebek Hırkası tarifi. Baştan sona tam anlatımlı Bebek Hırka yapılışı.

Bu aralar Kedi tırmığı model Bebek Panço modeli, bayan yelekleri, hırkaları çok paylaşıyorum.Hatta battaniyeler için yine Bu model çok kullanılıyor.

En son dün Çok şahane, çok beğeneceğinizi düşündüğüm Altıgen Motifli Örgü Bayan Bluz modeli ile yazlık kolay bayan bluz tarifini buradan görebilirsiniz.

Ajurlu kedi tırmığı model Bebek Hırkası kız bebeklere göre anlatılmış çiçek ve düğmeler ile süslenmiş ancak aynı model erkek bebekler için de örebilirsiniz.

kedi-tirmigi-orguden-yakadan-baslama-hirka
kedi-tirmigi-orguden-yakadan-baslama-hirka

Bu Hırkaya toplam 2 yumak ip kullanılmış, 250 metre uzunluğunda 100 gram ağırlığında bebe ipi buna uygun olarak 3,5 ya da 4 numara örgü şişi kullanabilir, 3 adet de İnci düğme ile bebek hırka modeli ne başlayabilirsiniz.

Bu modeli uygulamak için Nako Elit baby, alize Baby Best ip da kullanabilirsiniz.

Yakadan başlanan çok güzel bir bebek hırka çalışması Haroşa örgü kullanılmış. Hırkanın gövdesinde ajurlu kedi tırmığı örgü modeli kullanılarak etek uçlarında Ve kenarlarında, kollarında Haroşa örgü yapılmış.

Yakadan 76 ilmek ile başlanan model Robasın da haroşa çalışmaları yapılıyor. Daha sonra kollar örülür. beden çalışmasında ajurlu model uygulanıyor.

Ardından yine Haroşa örgü ile hırka bitirilip kenarlarına tığ işi oya yapılıyor, isterseniz tığ işi İncili çiçek dikerek süsleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz