ÖRGÜ KAPAKLI PELERİN TIĞ İŞ MODEL YAPIMI

kapakli-pelerin-tig-isi-modeli
kapakli-pelerin-tig-isi-modeli

Tığ işi Örgü Örnekleri bölümünde Resimli Tığ işi Kapaklı Pelerin Modeli olarak yayınladığım Modelin Videolu Anlatımını yaptıklarını görünce Kapaklı Pelerin Tığ İşi Modelini sizler de görün istedim.

Gri renkli olan model Orijinal olan örnek ve İp değiştiği zaman Modelin ne kadar değişik ve güzel olduğunu sizde görebilirsiniz.

kapakli-pelerin-orgu-modeli-yapimi
kapakli-pelerin-orgu-modeli-yapimi

Eğer resimde ki Model kadar Şık ve Zarif görünmesini istiyorsanız Alize,Angora,Ören Bayan,Kartopu ya da Nako gibi İplerin Simli olan Yeleklik ipleri ile yapabilirsiniz.

Bu Model özellikle Şallar ve Örgü Yelekler için önerilen bir Model.Örneğin en başında Şal ucu ya da Yeleklerin etek uçları olacak bölümlerde Kapaklı Pelerin örneği çok yakışır.

Modelin başı ve devamı aynı değil ama bana da en güzel Modelin uçları göründüğü için size de Modeli bu örgülerde kullanmanızı önerim.
Kapaklı Yelpaze Tığ İşi Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ETEKTEN BAŞLANAN BEBEK YELEĞİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*